Wydanie:
polskienglish
zaloguj się | rejestruj konto

reklama

Kontakt


Eurobuild Central and Eastern Europe

Al. Jerozolimskie 53, 00-697 Warszawa, Poland
tel.: +48 22 356 25 00, Fax: +48 22 356 25 01
eurobuild@eurobuildcee.com
editorial@eurobuildcee.com
conference@eurobuildcee.com
sales@eurobuildcee.com

Managing Director
Ernest Kiruja
ernest@eurobuildcee.com


Editor in Chief
Ewa Andrzejewska
tel. +48 22 356 25 19
ewa@eurobuildcee.com

Conference and Events Director
Katarzyna Matejuk
tel. +48 22 356 25 24
katarzyna.matejuk@eurobuildcee.com

Deputy Editor
Nathan North
tel. +48 22 356 25 22
nathan@eurobuildcee.com

Events Coordinator
Magdalena Stępień
tel. +48 22 356 25 06
mstepien@eurobuildcee.com

Deputy Editor in Chief
Aneta Cichla
tel. +48 22 356 25 15
aneta.cichla@eurobuildcee.com

Conference and Events Coordinator
Agnieszka Bulus-Trando
tel. +48 22 356 25 13
abulus@eurobuildcee.com

Deputy Editor in Chief
Tomasz Szpyt
tel. +48 22 356 25 21
tomasz.szpyt@eurobuildcee.com
Conference and Events Coordinator
Aneta Rusak
tel. +48 22 356 25 02
arusak@eurobuildcee.com

Journalists:

Rafał Ostrowski
tel. +48 22 356 25 11
rafal.ostrowski@eurobuildcee.com

Conference and Events Coordinator
Joanna Kalita
tel. +48 22 356 25 12
jkalita@eurobuildcee.com

Anna Pakulniewicz
tel. +48 22 356 25 07
anna@eurobuildcee.com

Conference and Events Assistant
Adrian Anasiewicz
tel. +48 22 356 25 02
a.anasiewicz@eurobuildcee.com



Alex Hayes
tel. +48 22 356 25 20
alex.hayes@eurobuildcee.com

Sales:

Project Manager

Anna Jaszczak
tel. +48 22 356 25 17
ajaszczak@eurobuildcee.com
Tomasz Cudowski
tel. +48 22 356 25 26
t.cudowski@eurobuildcee.com

Sales Manager
Elwira Soćko
tel. +48 22 356 25 04
elwira@eurobuildcee.com

Graphic Designer
Anna Ugniewska
tel. +48 22 356 25 18
anna.ugniewska@eurobuildcee.com

Senior Sales and Project Manager
Rafał Gaj
tel. +48 22 356 25 05
rgaj@eurobuildcee.com
Office Manager
Beata Bogucka
tel. +48 22 356 25 00
office@eurobuildcee.com

Sales Executive
Klaudia Kopczyńska
tel. +48 22 356 25 03
kkopczynska@eurobuildcee.com

Romania country manager
Adrian Chirca
tel. +40 744 420 326
adrian.chirca@eurobuildcee.com

Accountants:
Renata Kucal
tel. +48 22 356 25 08
renata@eurobuildcee.com

Czech Republic and Slovakia country manager
David Friday
tel. +420 222 517 124
david@eurobuildcee.com

Agnieszka Drapińska
tel. +48 22 356 25 09
adrapinska@eurobuildcee.com


Redakcja

Aneta Cichla

Dziennikarz

+48 22 356 25 15
aneta.cichla@eurobuildcee.com

Aneta Cichla

aneta.cichla@eurobuildcee.com

Aneta pasjonuje się rynkiem handlowym i wszystkim, co jest z nim związane. W redakcjach magazynów nieruchomościowych pracuje od czterech lat. Przed rozpoczęciem przygody z „Eurobuild CEE” była dziennikarzem portalu Retailnet.pl i magazynu Shopping Center Poland. Jest Eurobuildową fejsbukowiczką, od czasu do czasu korzysta także z konta na Twitterze (@AnetaCichla). W wolnym czasie czyta książki, spaceruje z psem lub ćwiczy na siłowni. Miłośniczka sportów walki.

Nathan North

Redaktor sekcji angielskiej

+48 22 356 25 22
nathan@eurobuildcee.com

Nathan North

nathan@eurobuildcee.com

Nathan jest odpowiedzialny za angielską sekcję „Eurobuild CEE”. Urodził się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Londyńskim. Oprócz redakcji angielskich artykułów w magazynie Nathan pisze także artykuły o rynku inwestycyjnym, magazynowym oraz architekturze w regionie Europy Centralnej. W wolnym czasie gra na pianinie, rysuje i gotuje.

Ewa Andrzejewska

Redaktor naczelna

+48 22 356 25 19
ewa@eurobuildcee.com

Ewa Andrzejewska

ewa@eurobuildcee.com

Ewa jest dziennikarzem od kilkunastu lat. Karierę zaczynała w działach ekonomicznych takich dzienników jak „Życie” czy „Prawo i Gospodarka”. Z branżą nieruchomości jest związana od 2005 roku. Wtedy także stawiała pierwsze kroki w „Eurobuild Poland”, który przekształcił się w 2008 roku w „Eurobuild Central & Eastern Europe”. Po pracy (o ile nie jest to czas wysyłania magazynu do druku) można ją spotkać na ścieżce do biegania, placu zabaw z synem albo w winiarni. W redakcji rządzi twardą ręką, ale wie, co robi ;)

Rafał Ostrowski

Dziennikarz

+48 22 356 25 11
rafal.ostrowski@eurobuildcee.com

Rafał Ostrowski

rafal.ostrowski@eurobuildcee.com

W „Eurobuild CEE” Rafał zajmuje się rynkami Europy Wschodniej. Jest także operatorem kamery i mózgiem „Eurobuild TV”. Pracował w wydawnictwie Murator, magazynie Shopping Center Poland i portalu Retailnet.pl. Pisał także dla wielu gazet jako freelancer i autor reportaży ze swoich podróży do Azji, gdzie mieszkał i pracował. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia z redagowania tekstów. Lubli żeglować, podróżować i spędzać czas w gronie rodzinnym.

Tomasz Szpyt-Grzegórski

Dziennikarz

+48 22 356 25 21
tomasz.szpyt@eurobuildcee.com

Tomasz Szpyt-Grzegórski

tomasz.szpyt@eurobuildcee.com

Tomek jest dziennikarzem i redaktorem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od 2006 roku związany z rynkiem nieruchomości. Jest zainteresowany rynkiem inwestycyjnym i biurowym, a także rozwojem miast. Redakcyjny fejsbukowicz i ćwierkacz (@TomaszSzpyt). Pisał m.in. dla: Dziennika, DGP, GazetaPrawna.pl, Forsal.pl, Dziennik.pl, Newsweek.pl, WSJ Polska i The City. W wolnym czasie czyta, ogląda i zdziera rolki

Anna Pakulniewicz

Dziennikarz

+48 22 356 25 07
anna@eurobuildcee.com

Anna Pakulniewicz

anna@eurobuildcee.com

Ania zajmuje się w redakcji głównie rynkiem nieruchomości w krajach bałtyckich, a także architekturą i urbanistyką w Warszawie oraz architekturą wnętrz i designem. Jest także współtwórcą Eurobuild TV. Do tej pory pracowała m.in. w redakcjach: TVN CNBC, PAP Insider, WBJ (The Observer), Poland Monthly, czy IMM. Anna ukończyła Stosunki Międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej oraz Studium Analiz Makroekonomicznych SGH. Studiowała także Filologię Litewską na UW.

Alex Hayes

dziennikarz

+48 22 356 25 20
alex.hayes@eurobuildcee.com

Alex Hayes

alex.hayes@eurobuildcee.com

Alexander Hayes pracuje jako dziennikarz w magazynie Eurobuild Central & Eastern Europe. Przyjechał z Wielkiej Brytanii do Polski w 1995 roku, a od czterech lat jest w branży nieruchomości. Posiada dyplom Bachelor of Arts z literaratury brytyjskiej uzyskany w University of Buckingham.

Tomasz Cudowski

Dziennikarz

+48 22 356 25 26
tomasz.cudowski@eurobuildcee.com

Tomasz Cudowski

tomasz.cudowski@eurobuildcee.com

Tomek jest absolwentem neofilologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, tamże zaczynał jako dziennikarz pod koniec lat 80. Z branżą nieruchomości związany od roku 2005, w Eurobuildzie zajmuje się rynkiem mieszkaniowym, nowymi technologiami i zarządzaniem nieruchomościami. Czasem można go usłyszeć w radiowej Dwójce, gdzie prowadzi przeglądy prasy w paśmie porannym. Czasem można go też spotkać w Bieszczadach lub Beskidzie Niskim, gdzie pęta się całymi dniami bez wyraźnego celu.

Newsletter
Jeśli chcesz mieć więcej informacji tego typu, zapisz się na newsletter


reklama
reklama

konferencje

Łódź REdiscover
3. Konferencja - Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych
8. Konferencja Inwestycji Hotelowych
16. Turniej Golfa Eurobuild CEE
12. Turniej Tenisa Eurobuild CEE
2. Festiwal Architektury
8. Konferencja - Polski Rynek Biurowy - Trendy i Prognozy
Eurobuild Awards 2017
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje ze świata nieruchomości e-mailem
reklama

reklama
O nas Kontakt Polityka prywatności Archiwum Newsletter
Copyright 2017 EuroCEE. All rights reserved.