EN

Kontakt

Eurobuild Central and Eastern Europe

Al. Jerozolimskie 53
00-697 Warszawa, Poland
tel.: +48 22 356 25 00
Fax: +48 22 356 25 01

Dyrektor Zarządzający

Ernest Kiruja

ernest@eurobuildcee.com

Redaktor naczelny

Tomasz Cudowski

tomasz.cudowski@eurobuildcee.com

Redakcja

Alex Hayes

dziennikarz

alex.hayes@eurobuildcee.com

Anna Korólczyk-Lewandowska

dziennikarz

anna.lewandowska@eurobuildcee.com

Nathan North

redaktor sekcji angielskiej

nathan@eurobuildcee.com

Rafał Ostrowski

dziennikarz

rafal.ostrowski@eurobuildcee.com

Agnieszka Zielińska

dziennikarz

azielinska@eurobuildcee.com

Konferencje

Dyrektor konferencji i wydarzeń

Katarzyna Matejuk

tel. +48 22 356 25 24; 515 083 251

katarzyna.matejuk@eurobuildcee.com

Koordynator konferencji

Magdalena Stępień

tel. +48 22 356 25 06

mstepien@eurobuildcee.com

Dział handlowy

Head of Sales and Business Development

Elwira Soćko

Tel. +48 22 356 25 04

elwira@eurobuildcee.com

Senior Sales and Project Manager

Rafał Gaj

tel. +48 22 356 25 05

rgaj@eurobuildcee.com

Księgowość

Danuta Jastrzębska

tel. +48 22 356 25 08

danuta.jastrzebska@eurobuildcee.com

Agnieszka Drapińska

tel. +48 22 356 25 09

adrapinska@eurobuildcee.com