EN

Kontakt

Eurobuild Central and Eastern Europe

Wola Retro, ul. Skierniewicka 16/20
01-230 Warszawa, Poland
tel.: +48 22 102 69 20

Dyrektor Zarządzający

Ernest Kiruja

ernest@eurobuildcee.com

Redaktor naczelny

Tomasz Cudowski

tomasz@eurobuildcee.com

Redakcja

Alex Hayes

dziennikarz

alex.hayes@eurobuildcee.com

Anna Korólczyk-Lewandowska

dziennikarz

anna.lewandowska@eurobuildcee.com

Nathan North

redaktor sekcji angielskiej

nathan@eurobuildcee.com

Rafał Ostrowski

dziennikarz

rafal.ostrowski@eurobuildcee.com

Anna Ugniewska

Grafik

anna.ugniewska@eurobuildcee.com

Konferencje

Dyrektor konferencji i wydarzeń

Katarzyna Matejuk

tel. +48 22 102 69 21

katarzyna.matejuk@eurobuildcee.com

Koordynator konferencji

Magdalena Stępień

tel. +48 22 102 69 23

mstepien@eurobuildcee.com

Dział handlowy

Head of Sales and Business Development

Elwira Soćko

Tel. +48 22 102 69 27

elwira@eurobuildcee.com

Senior Sales and Project Manager

Rafał Gaj

tel. +48 22 102 69 28

rgaj@eurobuildcee.com

Księgowość

Danuta Jastrzębska

tel. +48 22 102 69 19

danuta.jastrzebska@eurobuildcee.com

Agnieszka Drapińska

tel. +48 22 102 69 29

adrapinska@eurobuildcee.com