EN

Kontakt

Eurobuild Central and Eastern Europe

Wola Retro, ul. Skierniewicka 16/20
01-230 Warszawa, Poland
tel.: +48 22 102 69 20

Dyrektor Zarządzający

Ernest Kiruja

ernest@eurobuildcee.com

Redaktor naczelny

Tomasz Cudowski

tomasz@eurobuildcee.com

Zastępczyni redaktora naczelnego

Anna Korólczyk-Lewandowska

anna.lewandowska@eurobuildcee.com

Zastępca redaktora naczelnego

Nathan North

nathan@eurobuildcee.com

Redakcja

Magda Rachwald

Dziennikarka

magda.rachwald@eurobuildcee.com

Julia Cudowska

Dziennikarka

julia@eurobuildcee.com

Anna Ugniewska

Graficzka

anna.ugniewska@eurobuildcee.com

Alex Hayes

Dziennikarz

alex.hayes@eurobuildcee.com

Konferencje

Dyrektor konferencji i wydarzeń

Anna Pelczarska

tel. +48 22 102 69 21

anna.pelczarska@eurobuildcee.com

Koordynator konferencji

Agata Rybkiewicz

tel. +48 797 321 806

agata.rybkiewicz@eurobuildcee.com

Dział handlowy

Head of Sales and Business Development

Elwira Soćko

Tel. +48 22 102 69 27

elwira@eurobuildcee.com

Senior Sales and Project Manager

Rafał Gaj

tel. +48 22 102 69 28

rgaj@eurobuildcee.com

Business Development Director Romania

Anna Kaliszewska

anna.k@eurobuildcee.com

Księgowość

Danuta Jastrzębska

tel. +48 22 102 69 19

danuta.jastrzebska@eurobuildcee.com

Agnieszka Drapińska

tel. +48 22 102 69 29

adrapinska@eurobuildcee.com