EN

Hotele

Hotele

Polska Koniec wrocławskiego Sofitelu

schedule 04 sierpnia 2020
Opr./edited by AKL

Zarząd Orbisu zdecydował, że hotel Sofitel Wrocław Old Town nie zostanie ponownie otwarty. Działalność obiektu została wcześniej zawieszona ze względu na pandemię.

Hotele

Polska Hotele wejdą do gry?

schedule 03 sierpnia 2020
Opr./edited by AKL

Choć rynek hotelowy w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, można mówić o wciąż niewykorzystanym potencjale inwestycyjnym tego sektora. Przeciętnie, w ciągu roku w całym kraju zamyka się o połowę mniej transakcji hotelowych niż w samym tylko w Berlinie.

Hotele

Polska Nobu startuje w Warszawie

schedule 03 sierpnia 2020
Opr./edited by AKL

Został otwarty Nobu Hotel Warsaw – pierwszy obiekt grupy Nobu Hospitality w Polsce, 12 hotel i 43 restauracja tej marki na świecie. Założycielami sieci są Nobu Matsuhisa, Robert de Niro oraz Meir Teper.

Hotele

Legnicka do wglądu

schedule 20 lipca 2020
Opr./edited by TC

Firma By Made osiągnęła stan zero inwestycji Legnicka 60C we Wrocławiu, w budynku znajdzie się 129 mikroapartamentów inwestycyjnych. Można już oglądać lokal modelowy.

Hotele

Polska Rośnie Q Hotel w Bielanach

schedule 20 lipca 2020
Opr./edited by TC

Na budowie Q Hotelu Plus Wrocław Bielany zawisła wiecha, największy obiekt sieci Q Hotel będzie nastawiony głównie na organizację konferencji i eventów.

Hotele

Polska / Europa Europa dołączy do Tribe

schedule 02 lipca 2020
Opr./edited by TC

Jesienią do Europy zawitają pierwsze hotele Tribe, lifestylowa marka Accora była do tej pory dostępna jedynie w Australii. Pierwszy hotel pod tym szyldem w Polsce zostanie otwarty w Warszawie.

Hotele

Polska Hilton rośnie w Polsce

schedule 29 czerwca 2020
Opr./edited by AKL

Hilton podpisał umowy dotyczące trzech nowych hoteli marki Hampton by Hilton – przy krakowskim lotnisku, a także w Zielonej Górze i Białymstoku.

Hotele

Polska Nosalowy Park z widokami

schedule 18 czerwca 2020
Opr./edited by AZ

Na początku lipca zostanie otwarty Nosalowy Park Hotel & Spa, pięciogwiazdkowy hotel w centrum Zakopanego.

Hotele

Czechy Zeitraum umówiony z uniwersytetem

schedule 17 czerwca 2020
Opr./edited by RO

Operator domów studenckich Zeitraum nawiązał współpracę z Anglo-American University w Pradze (AAU), firma zapewni studentom tej uczelni 120 łóżek w swoich obiektach w roku akademickim 2020/2021.

Hotele

Ostródzki Radisson coraz bliżej

schedule 10 czerwca 2020
Opr./edited by AKL

POLSKA Hotel Radisson Blu Resort w Ostródzie zostanie oddany do użytku w 2021 roku. Właśnie ruszyła akcja marketingowa – poinformował inwestor, firma Europlan z Warszawy.

Hotele

Sieć Best Western rośnie

schedule 09 czerwca 2020
Opr./edited by AKL

POLSKA Hotele Reymont w Łodzi, Hetman w Rzeszowie oraz Kopernik w Olsztynie będą funkcjonowały pod szyldem marki Best Western. Prezes spółki Polskiego Holdingu Hotelowego i AMW Hotele, Gheorghe Marian Cristescu oraz Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca BWH Hotel Group na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję, podpisali list intencyjny na wprowadzenie trzech hoteli wchodzących w skład grupy kapitałowej PHH do sieci Best Western Hotels & Resorts.

Hotele

Nobu Hotel coraz bliżej

schedule 09 czerwca 2020
Opr./edited by AKL

POLSKA Nobu Hotel Warsaw rusza 3 sierpnia 2020 roku. Będzie to pierwszy hotel grupy Nobu Hospitality w Polsce, a zarazem 12 hotel i 43 restauracja marki, założonej przez Nobu Matsuhisę, Roberta de Niro oraz Meira Tepera na świecie. W hotelu znajdować się będzie 117 pokoi, przestrzeń przeznaczona do organizacji spotkań i eventów, klub fitness oraz Nobu Restaurant & Café.

Hotele

Allsafe w obiektach Accora

schedule 19 maja 2020
Opr./edited by TC

ŚWIAT Accor i Axa ogłosiły zawarcie strategicznego partnerstwa, którego celem jest zapewnianie wsparcia medycznego gościom 5 tys. obiektów Accor na całym świecie. W ramach współpracy znajdą się bezpłatne telekonsultacje i wsparcie lekarzy-specjalistów. Ponadto Accor wprowadził oznaczenie Allsafe w obiektach grupy.

Hotele

Startuje hotel Grano w Gdańsku

schedule 14 maja 2020
Opr./edited by TSG

POLSKA 14 maja otwarto czterogwiazdkowy hotel Grano znajduje się na gdańskiej Wyspie Spichrzów.

Hotele

Polskie hotele na rozdrożu

schedule 11 maja 2020
Opr./edited by TC

POLSKA Zainteresowanie inwestorów sektorem hotelowym w Polsce jest wciąż duże, choć plany związane z wprowadzaniem nowych projektów zostaną teraz zweryfikowane. Wprowadzony w marcu stan epidemii w połączeniu z nasyceniem niektórych lokalnych rynków zaowocuje spadkiem liczby aktywnych obiektów hotelowych w kraju – zapowiada w najnowszym raporcie Walter Herz.

Hotele

Przenocujemy w domu handlowym

schedule 11 maja 2020
Opr./edited by TC

POLSKA Spółka Polish Hotel od kilku lat prowadzi remont zabytkowego budynku w centrum Bydgoszczy, władze miasta właśnie przyznały inwestorowi dotację konserwatorską na wymianę części okien.

Hotele

HoReCa: wiosenny biomet zdecydowanie niekorzystny

schedule 05 maja 2020
Opr./edited by TSG

POLSKA HoReCa to sektor dla którego skutki uboczne epidemii COVID-19 mogą okazać się najbardziej dotkliwe, już teraz 8 na 10 restauracji i hoteli boryka się z coraz większymi problemami finansowymi – wynika z prognozy na drugi kwartał 2020 roku przygotowanej przez Europejski Fundusz Leasingowy z grupy Agricole (EFL).

Hotele

Sopot daje przykład hotelarzom

schedule 04 maja 2020
Opr./edited by TC

POLSKA W związku z odmrożeniem działalności obiektów noclegowych urząd miejski w Sopocie i Sopocka Organizacja Turystyczna przygotowały kodeks dobrych praktyk dla firm świadczących usługi hotelarskie, głównie dla właścicieli apartamentów, mieszkań i pokoi udostępnianych turystom.

Hotele

Prywatne akademiki odporne na epidemię?

schedule 28 kwietnia 2020
Opr./edited by TC

POLSKA Inwestorzy dostrzegają dużą chłonność rynku w sektorze prywatnych domów studenckich, który obecnie zaspokaja niecałe 10 proc. popytu. Istotne są także prognozy zakładajace rosnącą liczbę studentów zagranicznych w Polsce oraz atrakcyjne stopy zwrotu z inwestycji – podaje najnowszy raport "Prywatne akademiki w Polsce. Perspektywy rozwoju rynku domów studenckich", opracowany przez ThinkCo we współpracy z Golub GetHouse.

Rehabilitacja w modułach

schedule 24 kwietnia 2020
Opr./edited by TSG

POLSKA Pod Gdynią powstanie kompleks hotelowo-rehabilitacyjny Origin Polska.

Pozostałe nowości

Kategorie