EN

Hotele

RSS
Hotele

Polska Accor partnerem PHN-u

schedule 25 maja 2023
Opr./edited by JC

Accor i grupa PHH ogłaszają rozpoczęcie współpracy, w ramach której planują realizację pierwszego wspólnego przedsięwzięcia. W jej wyniku Interferie Hotel Medical Spa Świnoujście przyjmie w 2024 roku pierwszych gości jako obiekt marki Mövenpick.

Hotele

Polska Remontują Reymonta

schedule 15 maja 2023
Opr./edited by JC

Przy ul. Legionów w Łodzi trwa generalny remont zabytkowego Hotelu Reymont. Projekt rewitalizacji zakłada odświeżenie budynku z zewnątrz i w środku, a także zagospodarowanie przylegającego terenu.

Hotele

Polska Barceló z basenem na dachu

schedule 10 maja 2023
Opr./edited by MR

Pierwszy w Polsce hotel sieci Barceló niedługo rozpocznie działalność w kompleksie Elektrownia Powiśle. Oznacza to zakończenie wszystkich zaplanowanych prac budowlanych na terenie dawnej elektrowni, za której rewitalizację odpowiada Tristan Capital Partners oraz White Star Real Estate.

Hotele

Węgry Moxy jedzie na Węgry

schedule 05 maja 2023
Opr./edited by MR

Marriot International we współpracy z Forestay Group wprowadzi hotelową markę Moxy do Węgier. Pierwszy hotel sieci w tym kraju zostanie otwarty w 2025 roku w Budapeszcie.

Hotele

Polska Pokoje hotelowe obok sklepów

schedule 26 kwietnia 2023
Opr./edited by MR

Międzynarodowa marka B&B Hotels przygotowuje się do ekspansji w Polsce i otwiera się na współpracę w lokalizacjach typu mixed-use. Sieć analizuje możliwości najmu lub konwersji powierzchni w ramach centrów handlowych oraz parków handlowych. 

Hotele

Serbia Radisson na czerwono w Belgradzie

schedule 25 kwietnia 2023
Opr./edited by MR

Radisson Hotel Group pod koniec 2023 roku otworzy Radisson Red w Belgradzie. Hotel będzie pierwszym obiektem tej marki, którego operatorem zostanie PPHE Hotel Group, chorwacki oddział Arena Hospitality Group.

Hotele

Polska Unicus Palace pod nowymi skrzydłami

schedule 19 kwietnia 2023
Opr./edited by ANZ

Grupa Dobry Hotel, kierująca obecnie 18 hotelami na terenie całej Polski, podpisała umowę franczyzową z Wyndham Hotel & Resorts na otwarcie w Krakowie hotelu pod marką Wyndham Grand. Będzie to pierwszy obiekt marki w segmencie upper upscale w Polsce.

Hotele

Polska Pięć luksusowych gwiazdek pod Wawelem

schedule 18 kwietnia 2023
Opr./edited by MR

Pięciogwiazdkowy hotel 12-14 Stradom House w Krakowie przyjmuje już pierwszych gości. Obiekt funkcjonuje pod marką Autograph Collection, która wchodzi w skład sieci Marriott International. Za realizację hotelu odpowiada Angel Poland Group. 

Hotele

Świat JW Marriott na wulkanicznej wyspie

schedule 03 kwietnia 2023
Opr./edited by MR

JW Marriott otwiera JW Marriott Jeju Resort & Spa w miejscowości Seogwipo w Korei Południowej. Nowy luksusowy hotel sieci stanął na szczycie klifu i oferuje widoki na wybrzeże wulkanicznej wyspy Jeju, nazywanej koreańskimi Hawajami. 

Hotele

Arabia Saudyjska Masterplan dla świętego miasta

schedule 27 marca 2023
Opr./edited by ANZ

Marriott International podpisał umowę z Rua Al Madinah Holding Company na otwarcie ośmiu hoteli w Medynie. Grupa aktywnie uczestniczy w rozwoju sektora turystycznego w Arabii Saudyjskiej. Obecnie portfolio firmy obejmuje 36 obiektów i ponad 10 tys. pokoi w ramach 11 marek.

Hotele

Polska Mercure w Szczyrku szykuje się na następny sezon

schedule 23 marca 2023
Opr./edited by MR

Hotel Mercure Szczyrk Resort wkroczył w ostatnią fazę realizacji. Trwają prace związane z wyposażeniem i operacyjnym przygotowaniem obiektu do otwarcia, które jest zaplanowane na I kwartał 2024 roku. 

Hotele

Polska Projektują i budują przy rondzie

schedule 06 marca 2023
Opr./edited by AKL

Rozpoczęły się prace projektowe i budowlane hotelu Radisson Red na terenie kompleksu wielofunkcyjnego Unity Centre przy rondzie Mogilskim w Krakowie. Inwestorem jest firma Treimorfa Project.

Hotele

Polska Kolejny Dobry Hotel

schedule 28 lutego 2023
Opr./edited by AKL

Grupa Dobry Hotel, kierująca obecnie 17 hotelami na terenie całej Polski, od marca obejmuje w dzierżawę kolejny obiekt, czterogwiazdkowy Hyatt Place Kraków.

Hotele

Polska Shed zaczyna od Wawelu

schedule 27 lutego 2023
Eurobuild CEE

Shed Living Kraków, prywatny dom studencki w stolicy Małopolski, zostanie otwarty w październiku tego roku. Pierwszy projekt sieci w Polsce nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale – jak dowiedział się "Eurobuild" – akademik zaoferuje 566 w pełni wyposażonych pokoi dla 722 mieszkańców, a także wiele udogodnień i usług. Sieć planuje kolejne otwarcia.

Hotele

Polska Radisson Blue w Ostródzie otwiera się na gości

schedule 16 lutego 2023
Opr./edited by MR

W Ostródzie zaczął działać Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury. Obiekt znajduje się około 100 m od plaży nad Jeziorem Drwęckim. Inwestycja to 18. obiekt w portfolio grupy Radisson w Polsce.  

Hotele

Polska Za chwilę nowy hotel w Krakowie

schedule 14 lutego 2023
Opr./edited by AKL

Wiosną w Krakowie otworzy się najnowszy pięciogwiazdkowy hotel 12|14 Stradom House, który będzie drugim obiektem w Polsce z kolekcji Autograph Collection. Hotel działał będzie w 650-letnim kompleksie zabytkowych budynków.

Hotele

Polska B&B Hotels lubi Polskę

schedule 31 stycznia 2023
Opr./edited by JC

Jak wynika z podsumowania przeprowadzonego przez sieć B&B Hotels, w 2022 aktywni byli nie tylko podróżni, lecz także hotelarze, którzy domykali projekty sprzed pandemii i podejmowali nowe działania na rzecz swojego rozwoju. Marka otworzyła w minionym roku dwa nowe obiekty w Polsce.

Hotele

Polska Butelkownia pod nowymi skrzydłami

schedule 25 stycznia 2023
Opr./edited by AKL

Grupa Dobry Hotel, kierująca obecnie 17 hotelami na terenie całej Polski, obejmuje w zarządzanie kolejny obiekt, Butelkownię w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

Hotele

Polska Stradom House ma pozwolenie

schedule 16 stycznia 2023
Opr./edited by MR

Pięciogwiazdkowy hotel Stradom House, należący do Autograph Collection Hotels by Mariott, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Krakowski projekt został zrealizowany przez Angel Poland Group.

Hotele

Niemcy Zainspirowany przez naturę

schedule 11 stycznia 2023
Opr./edited by ANZ

JW Marriott, część sieci Marriott Bonvoy's, odsłonił swoją nową inwestycję w Niemczech. JW Marriott Hotel Berlin to drugi obiekt marki po otwartym w 2022 hotelu we Frankfurcie.

Pozostałe nowości

Kategorie