EN

Hotele

RSS
Hotele

Polska Dobry Hotel w Granarii

schedule 27 września 2023
Opr./edited by MR

Grupa RWS podpisała ze spółką Dobry Hotel umowę dzierżawy IV kwartału inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Operator będzie prowadził w obiekcie działalność hotelową pod międzynarodowym brandem. Umowa została zawarta na 20 lat.

Hotele

Polska Klub wakacyjny w Dźwirzynie

schedule 11 września 2023
Opr./edited by MR

VacationClub.pl, spółka należąca do Zdrojova Invest, rozpoczyna swój pierwszy projekt deweloperski. W Dźwirzynie w woj. zachodniopomorskim powstanie budynek apartamentowy w modelu condo.

Hotele

Węgry Po raz pierwszy na Węgrzech

schedule 04 września 2023
Opr./edited by ANZ

W Budapeszcie otwarto Hampton by Hilton Budapest City Centre, pierwszy na Węgrzech hotel pod egidą Hampton by Hilton.

Hotele

Europa Środkowo-Wschodnia Accor ma plany premium dla CEE

schedule 01 września 2023
Opr./edited by MR

Grupa Accor planuje rozwój marek premium - wśród nowych projektów znajdują się obiekty flagowych marek na Bałkanach oraz w całym obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Hotele

Chorwacja Pokój z widokiem na Split i Adriatyk

schedule 25 sierpnia 2023
Opr./edited by ANZ

Sieć AC Hotels by Marriott, należąca do portfolio 31 marek Marriott Bonvoy, ogłosiła swój debiut w Chorwacji. Nowo otwarty AC Hotel by Marriot Split mieści się na wysokich piętrach 135-metrowej wieży Westgate Tower, skąd roztacza się spektakularny widok miasto i na Morze Adriatyckie.

Hotele

Polska Hotelarze wybierają Polskę

schedule 22 sierpnia 2023
Opr./edited by JC

Wyniki notowane przez hotele w miastach Europy Środkowo-Wschodniej są wyższe niż przed pandemią. W ocenie respondentów badania agencji Cushman & Wakefield, Hospitality Operator Beat Survey H1 2023 – CEE-12, najbardziej atrakcyjnym rynkiem hotelowym CEE jest Polska.

Hotele

Europa Środkowo-Wschodnia Najatrakcyjniejsze rynki hotelowe w CEE

schedule 21 sierpnia 2023
Opr./edited by ANZ

W najnowszym badaniu Hotel Operator Beat przeprowadzonym przez firmę Cushman & Wakefield, Budapeszt został uznany za najbardziej atrakcyjny rynek w Europie Środkowo-Wschodniej, uzyskując 4,3 punktu w skali 1-5, gdzie 5 oznacza bardzo duże zainteresowanie. Nieco niżej uplasowała się Praga z wynikiem 4,2 punktu. W pierwszej piątce najatrakcyjniejszych rynków hotelowych znalazły się również Warszawa, Kraków i Bukareszt.

Hotele

Polska Szach i mat blisko lotniska

schedule 09 sierpnia 2023
Opr./edited by ANZ

W Warszawie otwarto hotel Ibis Styles Warsaw Airport. Jest to trzeci obiekt otwarty pod marką Accor Ibis Styles w stolicy Polski. 

Hotele

Polska Z widokiem na Marinę

schedule 09 sierpnia 2023
Opr./edited by JC

Otwarto Grano Marina Hotel, obiekt zrealizowany w ramach kompleksu Sol Marina przy nabrzeżu Martwej Wisły. Aktualnie trwa budowa apartamentowców realizowanych w II i III etapie inwestycji.

Hotele

Polska Samoobsługa na Rajskiej

schedule 02 sierpnia 2023
Opr./edited by MR

W Krakowie zaczął działać samoobsługowy aparthotel Rajska Residence. Inwestycja powstała w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na ul. Rajskiej.

Hotele

Polska Na wczasy do Happy Valley

schedule 31 lipca 2023
Opr./edited by JC

Kompleks Happy Valley w Szklarskiej Porębie już wkrótce przywita pierwszych gości. W skład inwestycji wchodzą dwa obiekty hotelowe – HolidayInn Resort oraz HI Apartments.

Hotele

Albania Marriott otworzy nad morzem

schedule 28 lipca 2023
Opr./edited by JC

Marriott International i Vlora Marina podpisali umowę na otwarcie w Albanii nowego obiektu. Kompleks będzie składać się z hotelu pod marką Marriott Hotels i rezydencji Marriott Residences dostępnych na własność.

Hotele

Chorwacja Nowy kurort na wyspie

schedule 27 lipca 2023
Opr./edited by ANZ

Marriott International podpisał umowę ze spółką Valdarke na budowę kurortu Autograph Collection na wyspie Cres w Chorwacji. Nowo wybudowany hotel będzie pierwszym obiektem międzynarodowej marki na wyspie.

Hotele

Polska Wyndham Grand zaprasza do Krakowa

schedule 25 lipca 2023
Opr./edited by MR

W Krakowie otwarty został pięciogwiazdkowy Wyndham Grand Kraków Old Town. To pierwszy obiekt tej marki w Polsce. Hotelem, który wcześniej funkcjonował pod nazwą Unicus Palace, zarządza grupa Dobry Hotel.

Hotele

Polska Wakacje w Fabryce Samolotów

schedule 21 lipca 2023
Opr./edited by JC

Grupa Arche otworzyła 18. obiekt hotelowy w swojej kolekcji. Rezerwacje wakacyjnych terminów w Arche Fabryce Samolotów w Mielnie-Unieściu ruszyły.

Hotele

Polska Hotel Zagroń Szczyrk w nowej odsłonie

schedule 14 lipca 2023
Opr./edited by ANZ

Kompleks wypoczynkowy Zagroń przeszedł gruntowną modernizację. Po zakończeniu prac remontowych ośrodek Zagroń Szczyrk zaczął funkcjonować już jako trzygwiazdkowy hotel zrzeszony w grupie Polskiego Holdingu Hotelowego.

Hotele

Polska Więcej condohoteli, mniej inwestorów

schedule 12 lipca 2023
Opr./edited by MR

W ciągu roku podaż condohoteli na największych rynkach turystycznych w Polsce wzrosła o około 2,4 tys. apartamentów, a w I półroczu 2023 roku o ponad 600 kolejnych - wynika z raportu Emmerson Evaluation. 

Hotele

Polska Hotele odrobiły straty

schedule 28 czerwca 2023
Opr./edited by JC

Jak pokazuje raport firmy Emmerson Evaluation „Rynek hoteli i condohoteli w Polsce”, w 2022 liczba obiektów hotelowych w największych polskich miastach i głównych rejonach turystycznych wzrosła o 1,3 proc. w skali roku.

Hotele

Polska Apartamenty przy jeziorze i basenie

schedule 27 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Haveno Estate rozpoczyna sprzedaż apartamentów w nowej inwestycji Brzegova Residence w Mikołajkach. W ramach projektu powstanie około 190 lokali.

Hotele

Serbia Moxy zaprasza na Bałkany

schedule 23 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Moxy Hotels debiutuje na Bałkanach, otwierając hotel Moxy Belgrade. W obiekcie znalazło się około 130 pokoi, restauracja Gastro Bar Park i działający całą dobę bar Moxy. Wnętrza inspirowane street artem zaprojektowało Paviljon Studio.

Wydanie 10 (282) październik 2023

Kategorie