EN

Eurobuild FM

RSS
Eurobuild FM

Polska Anna Watkowska o miasteczku FSO Park

schedule 04 grudnia 2023
Magda Rachwald

Witamy w Eurobuild FM! Specjalnie dla naszego podkastu Anna Watkowska, członkini zarządu Okam City i liderka projektu FSO Park, opowiedziała o największej planowanej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie – dowiedz się, na jakim etapie są przygotowania do realizacji I etapu tego spektakularnego projektu.

Eurobuild FM

Polska Edyta Chromiec o ESG na placu budowy

schedule 28 listopada 2023
Magda Rachwald

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka Eurobuild FM! Edyta Chromiec, senior associate działu ESG w firmie Colliers, opowiada m.in. o tym, jak polskie firmy wykonawcze są przygotowane do wprowadzania w życie zasad sfery ESG – nie tylko tych środowiskowych, ale i społecznych.

Eurobuild FM

Polska Jo da Silva o globalnym wpływie budownictwa

schedule 17 listopada 2023
Eurobuild CEE

Witamy w naszym wyjątkowym odcinku podcastu! Wybitna brytyjska architektka Jo da Silva przedstawia swoje spojrzenie na to, jak możemy stworzyć naprawdę zrównoważoną przyszłość, jakie niebezpieczeństwa zagrażają naszej planecie i jak sektor nieruchomości może pomóc im zapobiegać.

Eurobuild FM

Polska Witold Zatoński o przeszłości i przyszłości polskich biurowców

schedule 15 listopada 2023
Anna Zamyłka

Witold Zatoński, założyciel i partner w Syrena Real Estate Group, omawia zmiany, jakie zaszły na rynku biurowym w ciągu ostatnich dwudziestu lat, analizuje, czym były spowodowane, a także wskazuje aktualne trendy na rynku. Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu Eurobuild FM!

Eurobuild FM

Polska Krzysztof Misiak o wstępnych wynikach wyborów

schedule 16 października 2023
Eurobuild CEE

Zapraszamy do wysłuchania naszego najnowszego podcastu! Krzysztof Misiak, szef polskiego oddziału Cushman & Wakefield, na gorąco komentuje wstępne wyniki wyborów parlamentarnych i zastanawia się, jak mogą one wpłynąć na polski rynek inwestycyjny.

Eurobuild FM

Polska Martin Pauli o zielonej transformacji branży nieruchomości

schedule 13 października 2023
Eurobuild CEE

Zapraszamy na kolejną premierę w Eurobuild FM! Dziś odcinek obowiązkowy dla wszystkich zainteresowanych wpływem branży nieruchomości na środowisko naturalne!

Eurobuild FM

Warszawa / Monachium Wielki biznes przy małym pszenicznym (odc. 3)

schedule 08 października 2023
Eurobuild CEE

Mamy dla Was jeszcze kilka krótkich, eksperckich wypowiedzi prosto z Expo Real! To duży zastrzyk optymizmu, więc trzeba posłuchać!

Eurobuild FM

Warszawa / Monachium Wielki biznes przy małym pszenicznym (odc. 2)

schedule 06 października 2023
Eurobuild CEE

To ostatni dzień Expo Real, ale nie koniec specjalnej serii Eurobuild FM prosto z Monachium! Posłuchajcie kolejnych ekspertów!

Eurobuild FM

Warszawa / Monachium Wielki biznes przy małym pszenicznym (odc. 1)

schedule 04 października 2023
Eurobuild CEE

Ruszamy ze specjalną serią podcastów prosto z Expo Real! Najnowsze komentarze i prognozy, a także gorące wrażenia i projekty – codziennie rano wyłącznie na www.eurobuildcee.com!

Eurobuild FM

Polska Agnieszka Dąbrowska o pierwszym hotelu Handwritten Collection w Polsce

schedule 01 października 2023
Julia Cudowska

Zapraszamy na inaugurację ósmego sezonu Eurobuild FM! Jako jedni z pierwszych dziennikarzy zwiedziliśmy wnętrza pierwszego w Polsce hotelu marki Handwritten Collection z portfolio Grupy Accor. A przy okazji nagraliśmy coś dla Was!

Eurobuild FM

Polska Kazimierz Kirejczyk o polskim rynku PRS

schedule 27 lipca 2023
Magda Rachwald

Zapraszamy do kolejnego podkastu Eurobuild FM! Kazimierz Kirejczyk, senior strategy advisor, Housing Sector, JL, przypomina początki polskiego rynku najmu instytucjonalnego, ocenia jego aktualną kondycję i stawia prognozy na przyszłość, w której widzi przestrzeń dla nowych, dużych, polskich graczy.

Eurobuild FM

Polska Szefowie NewCold o swoim nowym projekcie i planach rozwoju

schedule 03 lipca 2023
Magda Rachwald

Zapraszamy do wysłuchania naszego najnowszego podcastu! Szefowie firmy NewCold w ekskluzywnej rozmowie opowiadają nam o szczegółach swojego nowego projektu, który powstaje pod Warszawą.

Eurobuild FM

Polska Żabka robi wielkie zapasy

schedule 20 czerwca 2023
Magda Rachwald

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka Eurobuild FM – tym razem mamy dla Was gorącą relację prosto z najnowszego i najnowocześniejszego centrum logistycznego, które Żabka Polska uruchomiła pod Radzyminem.

Eurobuild FM

Polska Samuel Vetrak o rynku PBSA w Polsce

schedule 04 czerwca 2023
Anna Zamyłka

W kolejnej odsłonie Eurobuild FM, Samuel Vetrak z firmy doradczej Bonard w ekskluzywnej rozmowie z Eurobuildem mówi o dynamicznie rozwijającym się rynku mieszkań studenckich w Polsce.

Eurobuild FM

Polska Gianluca Romano o rynku inwestycyjnym w Europie

schedule 01 czerwca 2023
Magda Rachwald

Gianluca Romano, szef działu Capital Raising Catelli w nowym odcinku Eurobuild FM opowiada nam o aktualnej sytuacji na rynku inwestycyjnym w Europie, regionie CEE i w Polsce – a także o oczekiwaniach i prognozach na 2023 rok.

Eurobuild FM

Polska Co z tymi mieszkaniami?

schedule 22 maja 2023
Magda Rachwald

W dzisiejszym odcinku Eurobuild FM prof. Anna Szelągowska ze Szkoły Głównej Handlowej dzieli się prognozami dotyczącymi sytuacji rynku mieszkaniowego oraz cen mieszkań w najbliższych miesiącach.

Eurobuild FM

Polska Wielkie magazynowanie w stolicy

schedule 18 maja 2023
Eurobuild CEE

W kolejnym odcinku Eurobuild FM Roman Skowroński, dyrektor zarządzający Peakside Capital Advisors w Polsce, zdradza szczegóły dotyczące największego projektu magazynowego w Warszawie, którego budowa trwa na Targówku.

Eurobuild FM

Polska Fleks w każdym biurowcu

schedule 12 maja 2023
Anna Zamyłka

Kolejny dzień – kolejny odcinek Eurobuild FM! Posłuchajcie Michała Kwinty z Mindspace, który mówi o rynku powierzchni elastycznych w Polsce.

Eurobuild FM

Polska Biuro, które przyciąga

schedule 11 maja 2023
Magda Rachwald

W kolejnym odcinku Eurobuild FM Agnieszka Czarnecka, manager of HR Consultancy w firmie Hays, zdradza nam, czego oczekują pracownicy w postpandemicznej erze pracy hybrydowej.

Eurobuild FM

Polska Parki handlowe nadal na fali

schedule 11 kwietnia 2023
Anna Zamyłka

O przewagach parków handlowych nad galeriami oraz zmianach, jakie zaszły w tym formacie retailowym, specjalnie dla "Eurobuildu" mówi Łukasz Komierowski, prezes Redkom Development – spółki, która tuż przed Wielkanocą otworzyła park handlowy Glinianka w Łubnej pod Warszawą.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie