EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w czerwcu

schedule 01 lipca 2021
Eurobuild CEE

Przedstawiamy comiesięczne podsumowanie czytelnictwa portalu Eurobuild CEE – oto pięć najchętniej czytanych w czerwcu artykułów polsko- i anglojęzycznych. W polskiej części czerwcowego podsumowania – jak przed miesiącem – przeważają informacje ze świata retailu. Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w maju

schedule 04 czerwca 2021
Eurobuild CEE

Przedstawiamy comiesięczne podsumowanie odsłon na portalu Eurobuild CEE – oto pięć najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. W polskiej części majowego podsumowania przeważają informacje z branży handlowej. Zapraszamy do lektury! 

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w kwietniu

schedule 11 maja 2021
Eurobuild CEE

Przed nami comiesięczne podsumowanie odsłon na portalu Eurobuild CEE – oto pięć najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. W polskiej wersji pierwszego wiosennego podsumowania przeważają informacje z branży mieszkaniowej, ale wygrywa... kolej! Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Europa Środkowo-Wschodnia Nastroje na rynku nieruchomości

schedule 22 kwietnia 2021
Opr./edited by MR

Deweloperzy i inwestorzy Polski, Czech, Węgier i Rumunii oceniają wpływ pandemii na strategie biznesowe, zatrudnienie, a także terminowość prac i zmiany w projektach. Zebrane w drugiej połowie 2020 roku dane analizuje w raporcie „How R u CEE?" agencja nieruchomości BNP Paribas Real Estate.

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt!

schedule 02 kwietnia 2021
Eurobuild CEE

Dużo zdrowia i spokoju na Święta Wielkanocne (i długo po nich) wszystkim Przyjaciołom, Czytelnikom i Partnerom Biznesowym życzy redakcja Eurobuildu!

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w marcu

schedule 02 kwietnia 2021
Eurobuild CEE

Przed nami kolejne podsumowanie czytelnictwa portalu Eurobuild CEE – lista pięciu najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. Polskę wersję Top 5 za marzec zdominowały informacje z branży mieszkaniowej. Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Polska W kobietach siła!

schedule 08 marca 2021
Opr./edited by AKL

Rośnie liczba kobiet na kierunkach technicznych – na niektórych uczelniach przekroczyła 60 proc., więcej kobiet niż mężczyzn zdobywa też absolutorium – wynika z raportu "Dziewczyny na Politechniki 2020". Czy to znaczy, że będziemy mieć więcej kobiet na kierowniczych stanowiskach w budownictwie?

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w lutym

schedule 01 marca 2021
Eurobuild CEE

Wracamy do tradycji podsumowań czytelnictwa naszego portalu – co miesiąc będziemy publikować listę pięciu najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. Polskę wersję Top 5 za luty 2021 r. zdominowały wywiady cyklu Eurobuild FM oraz przejęcia w sektorze mieszkaniowym, ale najwięcej zainteresowania wzbudziła... lista płac. Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Polska Onkorodzice pod dobrą opieką

schedule 15 lutego 2021
Eurobuild CEE

Właśnie dziś, 15 lutego, w Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Dzieciństwa, zainaugurował działalność portal onkorodzice.pl, który został sfinansowany także ze środków zebranych na Gali Eurobuildu w roku 2019.

Eurobuild CEE

Polska Pierwszy Eurobuild w roku 2021 już dostępny!

schedule 25 stycznia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do lektury kolejnego, styczniowo-lutowego wydania Eurobuildu!  Tematami numeru są sytuacja sektora hotelowego w Europie oraz pierwszy wywiad z nowym szefem JLL w Polsce.

Eurobuild CEE

Polska To się czytało w 2020 roku!

schedule 04 stycznia 2021
Opr./edited by TC

Czas na noworoczne podsumowanie czytelnictwa! Poniżej przedstawiamy 10 artykułów najchętniej czytanych przez Państwa w minionym roku na stronie internetowej Eurobuildu. Uwagę zwraca m.in. duża popularność tekstów dotyczących rynku mieszkaniowego.

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

schedule 24 grudnia 2020
Eurobuild CEE

Eurobuild i Przyjaciele składają Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne! Za nami bardzo nietypowe miesiące, ale mamy szczerą nadzieję, że w świąteczno-noworoczny czas wszyscy czujecie się dobrze i spędzacie miłe chwile z bliskimi.

Eurobuild CEE

Polska Grudniowy Eurobuild już dostępny!

schedule 07 grudnia 2020
Eurobuild CEE

Miło nam poinformować, że ukazało się właśnie grudniowe wydanie "Eurobuildu", a w nim specjalna akcja świąteczna! Ponad 30 przyjaciół naszego magazynu sfotografowało się w świątecznej scenerii, by nasza branża mogła sobie złożyć życzenia, a przy okazji wspomóc Fundację Iskierka!

Eurobuild CEE

Tymczasowy adres emailowy

schedule 21 lipca 2020
Eurobuild CEE

Ze względu na przeprowadzkę redakcji i przenoszenie serwera pocztowego chwilowo nie można skontaktować się Eurobuildem tradycyjną drogą mailową.

Eurobuild CEE

Europa Najlepszy adres w Europie

schedule 12 czerwca 2020
Eurobuild CEE

Z przyjemnością oddajemy w ręce naszych Czytelników nowy serwis internetowy Eurobuildu. I to nie jest nasze ostatnie słowo!

Eurobuild CEE

Top 5: ruch w nieruchomościach nie ustał

schedule 23 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia wygrała wiadomośc o sprzedaży dwóch działek przez hiszpański bank, który przejął je od dewelopera. Naszych czytelników interesowała też trudna sytuacja najemców galerii i parków handlowych oraz dużych firm wykonawczych. W pierwszej piątce znalazły się także informacje o nowych transakcjach i inwestycjach.

Eurobuild CEE

Top 5: Kontrakty, debiuty, wyjścia i koronawirus

schedule 16 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILD CEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia zdominowały wiadomości o nowych kontraktach i inwestycyjnych zakupach. Czytelników zainteresowały także newsy o nowym rynkowym graczu i wyjściu z polskiego rynku globalnej firmy. Do naszego zestawienia trafiła także informacja o tym, jak uniknąć koronawirusa na zakupach.

Eurobuild CEE

Top 5: Ambitne plany i nowe projekty

schedule 09 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów z początku marca otwiera news tym, że Ghelamco zbiera fundusze na nowe projekty i rozmawia o sprzedaży swojego warszawskiego projektu. Czytelników zainteresowała również wiadomość o tym, że władze Warszawy dały zielone światło dla budowy nowej handlowej galerii. Na podium trafił także podkast z Grzegorzem Mroczkiem, wiceprezesem Cream Property Advisors.

Eurobuild CEE

Top 5: nowe projekty i inwestycyjne zakupy

schedule 02 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasze zestawienie najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia zdominowały newsy o nowych projektach. Uwagę czytelników przyciągnęły także inwestycyjne zakupy, nowa siedziba skandynawskiego banku i przebudowa portfela spółki.

Eurobuild CEE

Fiesta w cieniu wirusa

schedule 27 lutego 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Dziura podażowa powoduje, że inwestycje biurowe w Polsce nadal cieszą się i będą cieszyć ogromnym zainteresowaniem najemców i inwestorów – zgodzili się uczestnicy 6. Konferencji Eurobuildu „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”, która odbyła się w warszawskim hotelu Intercontinental. Ale jeśli chodzi o wpływ epidemii koronawirusa na rynek inwestycji, już takiej jednomyślności nie było.

Pozostałe nowości

Kategorie