EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Karol Bartos (1980-2023)

schedule 01 lutego 2023
Eurobuild CEE

Z głębokim żalem informujemy o śmierci Karola Bartosa, jednej z najbardziej znanych i wyróżniających się osobowości na polskim rynku real estate, którego był znaczącym współtwórcą. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt!

schedule 23 grudnia 2022
Eurobuild CEE

Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w w Nowym Roku życzy redakcja Eurobuildu!

Eurobuild CEE

Polska Wszyscy na siodełka!

schedule 17 sierpnia 2022
Eurobuild CEE

Serdecznie zapraszamy działy: MARKETINGU, PUBLIC RELATIONS i HR firm branży nieruchomości do udziału w ankiecie promującej transport rowerowy podczas dojazdów do pracy. Weź udział w kolejnej przyjaznej rywalizacji i zdobądź tytuł Rowerowego Pracodawcy Roku!

Eurobuild CEE

Polska Konferencja magazynowa – mamy datę i miejsce!

schedule 20 lipca 2022
Eurobuild CEE

Najbardziej prestiżowe i najstarsze spotkanie branży magazynowej w Polsce, czyli 18. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej magazynu "Eurobuild CEE", odbędzie się 24 listopada w warszawskim hotelu Marriott. Zapraszamy!

Eurobuild CEE

Polska Akademia Golfa dla pracowników Twojej firmy!

schedule 04 maja 2022
Eurobuild CEE

Zastanawiasz się nad nowym programem motywacyjnym dla pracowników? A może chcesz nagrodzić zespół za efekty ostatniego projektu? Czekamy na Twoich pracowników 27 maja o godz. 12:00 w Akademii Golfa, która odbędzie się na polu First Warsaw Golf w Rajszewie!

Eurobuild CEE

Polska Szczęśliwa Dwunastka już we wrześniu!

schedule 01 kwietnia 2022
Eurobuild CEE

Już 27 września absolutnie wszyscy liczący się gracze rynku nieruchomości spotkają się na Dorocznej Gali Eurobuild CEE Awards, dwunasta edycja wydarzenia odbędzie się w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton. Już dziś wpiszcie tę datę do kalendarza i zarezerwujcie dobre miejsce!

Eurobuild CEE

Polska Prof. Kołodko otworzy konferencję Eurobuildu

schedule 25 marca 2022
Eurobuild CEE

Już 14 kwietnia w warszawskim hotelu Westin spotkamy się w gronie czołowych ekspertów branży podczas 8. Konferencji „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych", wydarzenie uświetni wykład światowej klasy ekonomisty.

Eurobuild CEE

Świat Wesołych Świąt!

schedule 24 grudnia 2021
Eurobuild CEE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Czytelnikom, Partnerom Biznesowym i Przyjaciołom dużo zdrowia, jeszcze więcej sukcesów i wszelkiej pomyślności! Tylko zdrowi, wypoczęci i zjednoczeni stawimy czoła wszystkim wyzwaniom przyszłych miesięcy i lat!

Eurobuild CEE

Polska The Christmas chain gang

schedule 13 grudnia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do obejrzenia naszego świątecznego filmu, który jest również dostępny jako komiks w grudniowym numerze Eurobuildu!

Eurobuild CEE

Polska Awanse i nowe twarze w Eurobuildzie

schedule 03 grudnia 2021
Eurobuild CEE

Od 1 grudnia nastąpiły zmiany w zespole redakcyjnym Eurobuildu. Anna Korólczyk-Lewandowska awansowała na stanowisko zastępczyni redaktora naczelnego, a do zespołu dziennikarzy dołączyła Julia Cudowska.

Eurobuild CEE

Polska Co jest z tym LinkedInem?

schedule 24 listopada 2021
Eurobuild CEE

Zauważyliśmy, że wielu naszych Czytelników obserwuje i oznacza nasz dawny, nieaktywny profil na LinkedInie – konto to zostało jakiś czas temu dezaktywowane.

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w czerwcu

schedule 01 lipca 2021
Eurobuild CEE

Przedstawiamy comiesięczne podsumowanie czytelnictwa portalu Eurobuild CEE – oto pięć najchętniej czytanych w czerwcu artykułów polsko- i anglojęzycznych. W polskiej części czerwcowego podsumowania – jak przed miesiącem – przeważają informacje ze świata retailu. Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w maju

schedule 04 czerwca 2021
Eurobuild CEE

Przedstawiamy comiesięczne podsumowanie odsłon na portalu Eurobuild CEE – oto pięć najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. W polskiej części majowego podsumowania przeważają informacje z branży handlowej. Zapraszamy do lektury! 

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w kwietniu

schedule 11 maja 2021
Eurobuild CEE

Przed nami comiesięczne podsumowanie odsłon na portalu Eurobuild CEE – oto pięć najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. W polskiej wersji pierwszego wiosennego podsumowania przeważają informacje z branży mieszkaniowej, ale wygrywa... kolej! Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Europa Środkowo-Wschodnia Nastroje na rynku nieruchomości

schedule 22 kwietnia 2021
Opr./edited by MR

Deweloperzy i inwestorzy Polski, Czech, Węgier i Rumunii oceniają wpływ pandemii na strategie biznesowe, zatrudnienie, a także terminowość prac i zmiany w projektach. Zebrane w drugiej połowie 2020 roku dane analizuje w raporcie „How R u CEE?" agencja nieruchomości BNP Paribas Real Estate.

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt!

schedule 02 kwietnia 2021
Eurobuild CEE

Dużo zdrowia i spokoju na Święta Wielkanocne (i długo po nich) wszystkim Przyjaciołom, Czytelnikom i Partnerom Biznesowym życzy redakcja Eurobuildu!

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w marcu

schedule 02 kwietnia 2021
Eurobuild CEE

Przed nami kolejne podsumowanie czytelnictwa portalu Eurobuild CEE – lista pięciu najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. Polskę wersję Top 5 za marzec zdominowały informacje z branży mieszkaniowej. Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Polska W kobietach siła!

schedule 08 marca 2021
Opr./edited by AKL

Rośnie liczba kobiet na kierunkach technicznych – na niektórych uczelniach przekroczyła 60 proc., więcej kobiet niż mężczyzn zdobywa też absolutorium – wynika z raportu "Dziewczyny na Politechniki 2020". Czy to znaczy, że będziemy mieć więcej kobiet na kierowniczych stanowiskach w budownictwie?

Eurobuild CEE

Polska Top Five, czyli co najchętniej czytaliśmy w lutym

schedule 01 marca 2021
Eurobuild CEE

Wracamy do tradycji podsumowań czytelnictwa naszego portalu – co miesiąc będziemy publikować listę pięciu najchętniej czytanych artykułów w wersji polsko- i anglojęzycznej. Polskę wersję Top 5 za luty 2021 r. zdominowały wywiady cyklu Eurobuild FM oraz przejęcia w sektorze mieszkaniowym, ale najwięcej zainteresowania wzbudziła... lista płac. Zapraszamy do lektury!

Eurobuild CEE

Polska Onkorodzice pod dobrą opieką

schedule 15 lutego 2021
Eurobuild CEE

Właśnie dziś, 15 lutego, w Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Dzieciństwa, zainaugurował działalność portal onkorodzice.pl, który został sfinansowany także ze środków zebranych na Gali Eurobuildu w roku 2019.

Pozostałe nowości

Kategorie