EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Pożegnanie Bartka Włodarskiego

schedule 12 kwietnia 2019

Wiadomość o nagłym odejściu Bartka Włodarskiego trafiła w wielu z nas jak grom z jasnego nieba. Bartek przecież kochał życie i ludzi, zarażał nas wszystkich optymizmem i dobrą energią, uprawiał sporty, miał wiele pasji i wiele planów na przyszłość. Niestety czasem tak w życiu bywa, że odchodzą osoby w sile wieku i swoich możliwości. Bartek był postacią nietuzinkową i znaczącą dla rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Można spokojnie powiedzieć, że znakomita większość z nas znała go na tyle, że zapewne mogłaby przytoczyć szereg ciekawych wspomnień, zabawnych anegdot i wspólnych historii. Warto więc jeszcze raz przybliżyć jego postać i opowiedzieć, kim był.

Eurobuild CEE

Nosem w nos z... Tomaszem Czubą

schedule 05 kwietnia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Eurobuild CEE rozpoczął nagrywanie serii wywiadów z najciekawszymi osobowościami naszego rynku! Co tydzień będziemy spotykać się w nieformalnej atmosferze w stylowych wnętrzach MindSpace Koszyki, by pogadać o nieruchomościach, a także o życiu prywatnym naszych rozmówców.

Eurobuild CEE

Ostatnie pożegnanie Bartka Włodarskiego

schedule 02 kwietnia 2019
Eurobuild CEE

W piątek (05.04.2019) odbędzie się ostatnie pożegnanie Bartka Włodarskiego – partnera i dyrektora Działu Reprezentacji Najemców Biurowych w firmie Cresa Polska.

Eurobuild CEE

Dobrze wiedzieć, kto jest kim

schedule 28 stycznia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA 25 stycznia zakończą się zapisy do katalogu „Who is who in construction and property in Poland”. Ta publikacja łączy uczestników rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i jest przewodnikiem po branżowych kontaktach.

Eurobuild CEE

Ponad 4 tys. zł na WOŚP

schedule 15 stycznia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Charytatywną rozgrywkę kręglową z drużyną Eurobuildu wylicytowała firma Boguc Construction. Spółka wpłaci na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 4 tys. zł. Dziękujemy!

Eurobuild CEE

Charytatywne kręgle z Eurobuildem

schedule 14 stycznia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA „Eurobuild CEE” po raz czwarty dołącza do charytatywnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 27. finale akcji WOŚP będzie można dofinansować zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych i wylicytować rozgrywkę kręglową z eurobuildową drużyną.

Eurobuild CEE

TOP 5 Eurobuildu

schedule 04 stycznia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Oto pięć najpopularniejszych artykułów w serwisie Eurobuildcee.com w 2018 roku.

Polomarket jak nowy

schedule 14 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Polomarket modernizuje sukcesywnie najstarsze placówki. Zakończyła się modernizacja Polomarketu w Koninie. Sklep został ponownie otwarty po trwającym dwa tygodnie remoncie.

Projektanci nie zawiedli

schedule 04 września 2017

POLSKA Zakończył się już etap zgłaszania prac konkursowych w ramach Festiwalu Architektury organizowanym we wrześniu przez wydawnictwo Eurobuild. Ostatecznie do konkursu zgłosiło się 56 projektów architektonicznych, które zostały zrealizowane w 2016 roku.

Eurobuild CEE

Turniej tenisowy Eurobuild CEE – już w piątek!

schedule 21 czerwca 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLAND W najbliższy piątek na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka odbędzie się 12. Turniej Tenisa Eurobuild CEE.

Przerwa w dostępie do serwisu

schedule 12 czerwca 2017
Eurobuild CEE

Dziś w nocy portal Eurobuild CEE zostanie przeniesiony na nowy serwer, z tego względu między godziną 20.00 a 1.00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do treści serwisu. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Eurobuild CEE

Gwiazda tenisa na wózkach uświetni turniej Eurobuildu

schedule 29 maja 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Podczas 12. turnieju tenisowego dla branży nieruchomości organizowanego dorocznie przez Eurobuild CEE pokazowy mecz rozegra Kamil Fabisiak, obecnie 20. rakieta na świecie w rankingu International Tennis Federation (ITF) wśród tenisistów na wózkach.

Eurobuild CEE

Erbud przyjął się w Koneserze

schedule 22 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Firma budowlana została wykonawcą trzech budynków mających wejść w skład Centrum Praskiego Koneser w Warszawie.

Eurobuild CEE

Deweloperzy rekordowo pomagają dzieciom

schedule 12 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Kiedy nadchodzi świąteczny czas, wszyscy jesteśmy jeszcze wrażliwsi, pełni wiary i otwarci na drugiego człowieka. To moment, gdy w każdym rodzi się chęć pomocy innym, potrzeba ofiarowania uśmiechu drugiej osobie. Świąteczny nastrój poczuli również deweloperzy, którzy 14 grudnia zjednoczą się, by wspólnie w ramach VI edycji Deweloperzy Dzieciom pomóc podopiecznym z Domów Dziecka.

Eurobuild CEE

Jan Vincent-Rostowski gościem specjalnym konferencji Eurobuildu!

schedule 05 października 2016

POLSKA 22. Doroczną Konferencję Rynku Nieruchomości Komercyjnych organizowaną przez Eurobuild Conferences 25 listopada w Warszawie zainauguruje wywiad z Janem Vincentem-Rostowskim.

Eurobuild CEE

Vantage z przyrostem o ponad połowę

schedule 03 października 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Vantage Development w trzecim kwartale tego roku sprzedała 172 lokale wobec 112 rok wcześniej, co stanowi wzrost o 54 proc.

Eurobuild CEE

Odeszła legenda rynku nieruchomości

schedule 26 września 2016
Eurobuild CEE

ŚWIAT Zmarł David Mitzner, nestor polskiego rynku nieruchomości. Był jedną z najznamienitszych postaci w branży. Urodzony w Warszawie amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia odszedł w wieku 101 lat.

467 centrów handlowych w Polsce

schedule 05 września 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Na koniec czerwca 2016 roku całkowite zasoby powierzchni najmu nowoczesnych centrów handlowych w kraju (włącznie z parkami handlowymi i centrami wyprzedażowymi) wyniosły 10,9 mln mkw. znajdujących się w 467 obiektach handlowych, informuje w najnowszym raporcie Polish Retail Research Forum.

Echo zadowolone z wyników

schedule 02 września 2016
Eurobuild CEE

POLSKA W pierwszym półroczu Grupa Echo Investment osiągnęła zysk netto w wysokości 299 mln zł, wobec 22,7 mln zł w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Eurobuild CEE

Morele w Azbudzie

schedule 10 sierpnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Sklep internetowy Morele.net otworzył placówkę Centrum Biurowym Azbud w Krakowie.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie