EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Top 5 tygodnia

schedule 02 sierpnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Mamy środek wakacji, ale branża nieruchomości działa na pełnych obrotach. Oto najpopularniejsze artykuły w serwisie www.eurobuildcee.com przełomu lipca i sierpnia.

Eurobuild CEE

Najpopularniejsze artykuły lipca

schedule 01 sierpnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Po zestawieniach tygodniowych przyszedł czas na podsumowanie miesiąca. Oto Top 5 lipca.

Eurobuild CEE

TOP 5 mijającego tygodnia

schedule 26 lipca 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Czwarty tydzień lipca zdominowały wiadomości z rynku biurowego. Jest to dobrze widoczne w statystykach najchętniej czytanych wiadomości serwisu www.Eurobuildcee.com.

Eurobuild CEE

Top 5 najpopularniejszych tekstów tygodnia

schedule 20 lipca 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

EUROBUILDCEE Ranking najchętniej czytanych wiadomości na portalu Eurobuild CEE zdominowały w tym tygodniu tematy polskie. Największa transakcja w historii polskiego rynku wzbudziła szczególną uwagę czytelników.

Eurobuild CEE

Top 5 najpopularniejszych tekstów tygodnia

schedule 12 lipca 2019

EUROBUILDCEE W tym tygodniu uwaga naszych czytelników skierowana była zdecydowanie poza Polskę. Trzy najpopularniejsze artykuły serwisu www.Eurobuildcee.com dotyczyły tematyki zagranicznej.

Eurobuild CEE

Top 5 najpopularniejszych tekstów tygodnia

schedule 05 lipca 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE W mijającym tygodniu szczególną uwagę naszych czytelników zwróciło przejęcie przez MVGM działalności JLL związanej z zarządzaniem nieruchomościami. Na topie był też rynek inwestycyjny i biurowy.

Strabag przejmuje zarządców Porra

schedule 05 czerwca 2019
Eurobuild CEE

POLSKA/CZECHY Firma Strabag Property and Facility Services podpisała umowę kupna 100 proc. udziałów w firmach Porreal Polska i Porreal Česko należących do grupy Porr.

Eurobuild CEE

Największy Mi Store w Polsce rusza na Młocinach

schedule 20 maja 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Xiaomi otworzy kolejny autoryzowany Mi Store. Będzie to największy salon marki w Polsce i jeden z największych w Europie. Sklep o powierzchni 170 mkw. znajdzie się w Galerii Młociny w Warszawie.

Eurobuild CEE

Pożegnanie Bartka Włodarskiego

schedule 12 kwietnia 2019

Wiadomość o nagłym odejściu Bartka Włodarskiego trafiła w wielu z nas jak grom z jasnego nieba. Bartek przecież kochał życie i ludzi, zarażał nas wszystkich optymizmem i dobrą energią, uprawiał sporty, miał wiele pasji i wiele planów na przyszłość. Niestety czasem tak w życiu bywa, że odchodzą osoby w sile wieku i swoich możliwości. Bartek był postacią nietuzinkową i znaczącą dla rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Można spokojnie powiedzieć, że znakomita większość z nas znała go na tyle, że zapewne mogłaby przytoczyć szereg ciekawych wspomnień, zabawnych anegdot i wspólnych historii. Warto więc jeszcze raz przybliżyć jego postać i opowiedzieć, kim był.

Eurobuild CEE

Nosem w nos z... Tomaszem Czubą

schedule 05 kwietnia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Eurobuild CEE rozpoczął nagrywanie serii wywiadów z najciekawszymi osobowościami naszego rynku! Co tydzień będziemy spotykać się w nieformalnej atmosferze w stylowych wnętrzach MindSpace Koszyki, by pogadać o nieruchomościach, a także o życiu prywatnym naszych rozmówców.

Eurobuild CEE

Ostatnie pożegnanie Bartka Włodarskiego

schedule 02 kwietnia 2019
Eurobuild CEE

W piątek (05.04.2019) odbędzie się ostatnie pożegnanie Bartka Włodarskiego – partnera i dyrektora Działu Reprezentacji Najemców Biurowych w firmie Cresa Polska.

Eurobuild CEE

Dobrze wiedzieć, kto jest kim

schedule 28 stycznia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA 25 stycznia zakończą się zapisy do katalogu „Who is who in construction and property in Poland”. Ta publikacja łączy uczestników rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i jest przewodnikiem po branżowych kontaktach.

Eurobuild CEE

Ponad 4 tys. zł na WOŚP

schedule 15 stycznia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA Charytatywną rozgrywkę kręglową z drużyną Eurobuildu wylicytowała firma Boguc Construction. Spółka wpłaci na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 4 tys. zł. Dziękujemy!

Eurobuild CEE

Charytatywne kręgle z Eurobuildem

schedule 14 stycznia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA „Eurobuild CEE” po raz czwarty dołącza do charytatywnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 27. finale akcji WOŚP będzie można dofinansować zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych i wylicytować rozgrywkę kręglową z eurobuildową drużyną.

Eurobuild CEE

TOP 5 Eurobuildu

schedule 04 stycznia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Oto pięć najpopularniejszych artykułów w serwisie Eurobuildcee.com w 2018 roku.

Polomarket jak nowy

schedule 14 września 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Polomarket modernizuje sukcesywnie najstarsze placówki. Zakończyła się modernizacja Polomarketu w Koninie. Sklep został ponownie otwarty po trwającym dwa tygodnie remoncie.

Projektanci nie zawiedli

schedule 04 września 2017

POLSKA Zakończył się już etap zgłaszania prac konkursowych w ramach Festiwalu Architektury organizowanym we wrześniu przez wydawnictwo Eurobuild. Ostatecznie do konkursu zgłosiło się 56 projektów architektonicznych, które zostały zrealizowane w 2016 roku.

Eurobuild CEE

Turniej tenisowy Eurobuild CEE – już w piątek!

schedule 21 czerwca 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLAND W najbliższy piątek na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka odbędzie się 12. Turniej Tenisa Eurobuild CEE.

Przerwa w dostępie do serwisu

schedule 12 czerwca 2017
Eurobuild CEE

Dziś w nocy portal Eurobuild CEE zostanie przeniesiony na nowy serwer, z tego względu między godziną 20.00 a 1.00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do treści serwisu. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Eurobuild CEE

Gwiazda tenisa na wózkach uświetni turniej Eurobuildu

schedule 29 maja 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Podczas 12. turnieju tenisowego dla branży nieruchomości organizowanego dorocznie przez Eurobuild CEE pokazowy mecz rozegra Kamil Fabisiak, obecnie 20. rakieta na świecie w rankingu International Tennis Federation (ITF) wśród tenisistów na wózkach.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie