EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

TOP 5 Eurobuildu

schedule 04 stycznia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Oto pięć najpopularniejszych artykułów w serwisie Eurobuildcee.com w 2018 roku.

Projektanci nie zawiedli

schedule 04 września 2017

POLSKA Zakończył się już etap zgłaszania prac konkursowych w ramach Festiwalu Architektury organizowanym we wrześniu przez wydawnictwo Eurobuild. Ostatecznie do konkursu zgłosiło się 56 projektów architektonicznych, które zostały zrealizowane w 2016 roku.

Eurobuild CEE

Turniej tenisowy Eurobuild CEE – już w piątek!

schedule 21 czerwca 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLAND W najbliższy piątek na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka odbędzie się 12. Turniej Tenisa Eurobuild CEE.

Przerwa w dostępie do serwisu

schedule 12 czerwca 2017
Eurobuild CEE

Dziś w nocy portal Eurobuild CEE zostanie przeniesiony na nowy serwer, z tego względu między godziną 20.00 a 1.00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do treści serwisu. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Eurobuild CEE

Gwiazda tenisa na wózkach uświetni turniej Eurobuildu

schedule 29 maja 2017
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Podczas 12. turnieju tenisowego dla branży nieruchomości organizowanego dorocznie przez Eurobuild CEE pokazowy mecz rozegra Kamil Fabisiak, obecnie 20. rakieta na świecie w rankingu International Tennis Federation (ITF) wśród tenisistów na wózkach.

Eurobuild CEE

Erbud przyjął się w Koneserze

schedule 22 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Firma budowlana została wykonawcą trzech budynków mających wejść w skład Centrum Praskiego Koneser w Warszawie.

Eurobuild CEE

Deweloperzy rekordowo pomagają dzieciom

schedule 12 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Kiedy nadchodzi świąteczny czas, wszyscy jesteśmy jeszcze wrażliwsi, pełni wiary i otwarci na drugiego człowieka. To moment, gdy w każdym rodzi się chęć pomocy innym, potrzeba ofiarowania uśmiechu drugiej osobie. Świąteczny nastrój poczuli również deweloperzy, którzy 14 grudnia zjednoczą się, by wspólnie w ramach VI edycji Deweloperzy Dzieciom pomóc podopiecznym z Domów Dziecka.

Eurobuild CEE

Jan Vincent-Rostowski gościem specjalnym konferencji Eurobuildu!

schedule 05 października 2016

POLSKA 22. Doroczną Konferencję Rynku Nieruchomości Komercyjnych organizowaną przez Eurobuild Conferences 25 listopada w Warszawie zainauguruje wywiad z Janem Vincentem-Rostowskim.

Eurobuild CEE

Vantage z przyrostem o ponad połowę

schedule 03 października 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Vantage Development w trzecim kwartale tego roku sprzedała 172 lokale wobec 112 rok wcześniej, co stanowi wzrost o 54 proc.

Eurobuild CEE

Odeszła legenda rynku nieruchomości

schedule 26 września 2016
Eurobuild CEE

ŚWIAT Zmarł David Mitzner, nestor polskiego rynku nieruchomości. Był jedną z najznamienitszych postaci w branży. Urodzony w Warszawie amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia odszedł w wieku 101 lat.

467 centrów handlowych w Polsce

schedule 05 września 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Na koniec czerwca 2016 roku całkowite zasoby powierzchni najmu nowoczesnych centrów handlowych w kraju (włącznie z parkami handlowymi i centrami wyprzedażowymi) wyniosły 10,9 mln mkw. znajdujących się w 467 obiektach handlowych, informuje w najnowszym raporcie Polish Retail Research Forum.

Echo zadowolone z wyników

schedule 02 września 2016
Eurobuild CEE

POLSKA W pierwszym półroczu Grupa Echo Investment osiągnęła zysk netto w wysokości 299 mln zł, wobec 22,7 mln zł w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Eurobuild CEE

Bystre Misie najlepsze. Trzeci wieczór Property People Soirees at 99 za nami

schedule 29 lipca 2015
Eurobuild CEE

POLSKA Bystre Misie wygrały quiz podczas trzeciego spotkania z cyklu Property People Soirees at 99. We wtorkowy wieczór w warszawskiej Restauracji 99 po raz kolejny przedstawiciele firm z branży nieruchomości komercyjnych wzięli udział w arcytrudnym quizie przygotowanym przez dziennikarzy magazynu „Eurobuild CEE” – Annę Pakulniewicz i Agatę Kłapeć.

Pozostałe nowości

Kategorie