EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Top 5 listopada: niespodzianki i Gala

schedule 02 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Tym razem lista najpopularniejszych tekstów miesiąca Eurobuildu jest dość niezwykła – nie ma na niej ani jednego wieżowca. Są za to m.in. pieniądze, transakcje i nietypowy artykuł.

Eurobuild CEE

Top 5: wieżowce, transakcje i wypłaty

schedule 29 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Po raz kolejny okazuje się, że wieżowce to zawsze gorący temat, ale nie tylko one. W tygodniowym zestawieniu najpopularniejszych tekstów Eurobuildu mamy też rewitalizacje, pieniądze i zakupy – tak, raport o płacach w branży utrzymuje się na topie już drugi tydzień.

Eurobuild CEE

Top 5: nosem w nos z kasą i Metalem

schedule 22 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILD CEE Pieniądze ponoć szczęścia nie dają, chyba zaczęliśmy zmieniać zdanie odkąd zerknęliśmy w statystyki za ostatni tydzień –szczęścia może nie, ale teksty o nich się czytają. Okazuje się jednak, że życie branży nie ogranicza się tylko do liczenia zawartości portfeli i nie brakuje w niej miłośników opery, a nawet Cannibal Corpse.

Eurobuild CEE

Top 5: po godzinach

schedule 15 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Wygląda na to, że jest całkiem spory rynek na zakup biur zamiast ich wynajmowania skoro materiał o inwestycji w tym charakterze czytał się najlepiej w tym tygodniu. Widać też, że Gala Eurobuild Awards zbliża się wielkimi krokami. Sylwetki osób nominowanych w kategorii Osobowość roku biją rekordy popularności.

Eurobuild CEE

Stanislav Frnka po godzinach

schedule 13 listopada 2019
Opr./edited by TSG

Optymista, który spina duże deale i rozpoczął budowę najwyższego budynku w Polsce, a teraz doradza Griffinowi. Stanislav Frnka, senior partner w Griffin Real Estate, odpowiedzialny za nadzór i rozwój platform Resi4rent, Student Depot and European Logistics Investment został nominowany do nagrody w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Dziś opowiada nam m.in. o tym jakie były jego największe sukcesy, dlaczego nie przepada za wiaduktem na ul. Postępu i dlaczego lubi Karola IV. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 3 grudnia.

Eurobuild CEE

Top 5: pani i pan na topie

schedule 08 listopada 2019
Opr./edited by TSG

EUROBUILDCEE Wieżowce, transakcje, oferty sprzedaży, biurowce, artykuły sponsorowane...? Tak, ale nie tym razem – najpopularniejszym tekstem Eurobuildu w tym tygodniu była prezentacja nominacji Magdaleny Kowalewskiej, szefowej Immofinanz w Polsce. Zestawienie zamyka zaś materiał o Danielu Puchalskim.

Eurobuild CEE

Daniel Draga po godzinach

schedule 08 listopada 2019
Opr./edited by TSG

Nie każdy może dopilnować tak sprzedaży rodowego Diamentu, wynająć tyle biur za jednym razem i wyjść z tego tak płynnie, jak Daniel Draga – członek zarządu w Cavatinie, który został nominowany do nagrody w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Dziś opowiada nam, kto go inspiruje i motywuje. Sam z kolei przekonuje do pierożków pod „Pełną Parą”. Głosowanie jury konkursu trwa. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 3 grudnia.

Eurobuild CEE

Top 5: najpopularniejsze w październiku

schedule 04 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Przejęcia i wieżowce – tak w dwóch słowach można streścić ranking najpopularniejszych artykułów Eurobuildu w październiku.

Wciąż dobre wyniki węgierskiego rynku biurowego

schedule 30 października 2019
Eurobuild CEE

WĘGRY W Budapeszcie jest blisko 3,67 mln mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej – wynika z obliczeń Budapest Research Forum (Budapeszteńskie Forum Badawcze, w skład którego wchodzą: CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield, Eston International, JLL oraz Robertson Hungary).

Eurobuild CEE

Top 5: co z tymi coworkami?

schedule 25 października 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Najnowsze zestawienie najpopularniejszych tekstów Eurobuildu otwiera i zamyka się informacjami na temat jednej z firm coworkingowych, która znalazła się pod kreską, ale to nie wszystko.

Eurobuild CEE

Top 5: kręci się w nieruchomościach

schedule 18 października 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILD CEE Mijający tydzień upłynął pod znakiem dużych transakcji. Sprzedają się nie tylko pojedyncze nieruchomości, ale również całe firmy.

Eurobuild CEE

TOP 5: liczy się człowiek

schedule 04 października 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA W mijającym tygodniu dowiedzieliśmy się więcej o powiększającym się portfelu Globalworthu, koreańskich inwestycjach na Śląsku i austriackich zakupach w Krakowie. Co warte podkreślenia, duże zainteresowanie wzbudziły rozmowy Eurobuildu ze znanymi postaciami rynku nieruchomości – Joanną Mroczek z CBRE i Bartoszem Mierzwiakiem z Logicora.

Eurobuild CEE

TOP 5: inwestycje minione i przyszłe

schedule 27 września 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

EUROBUILD CEE W najnowszym zestawieniu najpopularniejszych informacji tygodnia mamy zarówno transakcje, jak i interesujące projekty. Nie zabrakło też niespodzianek.

Eurobuild CEE

Top 5: premia za dobre pomysły

schedule 23 września 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

EUROBUILD CEE Trzeci tydzień września zdominowały wieści z Polski. Na czele najbardziej poczytnych wiadomości znalazły się nowe projekty, analizy i pomysły na biznes.

Eurobuild CEE

Top 5 tygodnia: wieże i duże pieniądze

schedule 13 września 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE W drugim tygodniu września najlepiej czytały się na www.EurobuildCEE.com teksty dotyczące rynku inwestycyjnego i planowanego w Warszawie wieżowca.

Eurobuild CEE

Top 5 początku września

schedule 10 września 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Wśród najpopularniejszych artykułów serwisu www.EurobuildCEE.com w pierwszym tygodniu września znalazły się m.in. tekst o nowym osiedlu przy warszawskiej Arkadii, news o sprzedaży trzech biurowców i informacje o nowej trasie ekspresowej, ale to nie wszystko.

Eurobuild CEE

Top 5 sierpnia

schedule 03 września 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE W sierpniu dużo działo się w nieruchomościach. Nasi czytelnicy najchętniej czytali m.in. o najdroższej działce w Polsce, sprzedaży kompleksu biurowego w centrum Warszawy i zakupie na warszawskim Służewcu, które mogą odmienić odbiór tej lokalizacji.

Eurobuild CEE

Top 5 zakończenia wakacji

schedule 02 września 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Po ostatnim tygodniu wakacji można śmiało powiedzieć, że w tym roku w branży nieruchomości nie było sezonu ogórkowego. Oto materiały, które były najpopularniejsze w serwisie www.EurobuildCEE.com u schyłku sierpnia.

Eurobuild CEE

Top 5 najpopularniejszych tekstów tygodnia

schedule 23 sierpnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE To już przedostatnia w te wakacje edycja zestawienia top 5. W tym tygodniu na pierwszym miejscu mamy sporą niespodziankę.

Eurobuild CEE

Top 5 tygodnia

schedule 16 sierpnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Mijający tydzień obfitował w ważne wiadomości dla branży nieruchomości. Był jednak nietypowy. Największą popularnością w serwisie www.Eurobuildcee.com cieszyły się informacje na temat sprzedaży gruntów.

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Kategorie