EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Top 10, czyli najpoczytniejsze artykuły Eurobuildu w 2019 roku

schedule 02 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE To pierwsze takie zestawienie w historii Eurobuildu. Prezentujemy 10 najpopularniejszych tekstów ubiegłego roku.

Eurobuild CEE

Więcej pracy w 2020 roku

schedule 02 stycznia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Układ kalendarza powoduje, że w bieżącym roku mniej będzie "długich weekendów", a szczególnie skąpa okaże się majówka. Pocieszeniem może być fakt, że poza pracą i tak spędzimy ponad jedną trzecią roku – podaje HRE Investments.

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

schedule 24 grudnia 2019
Eurobuild CEE

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja Eurobuildu! Niech się mury pną do góry!

Eurobuild CEE

Top 5: przedświąteczna niespodzianka

schedule 20 grudnia 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Trzeci tydzień grudnia w sektorze nieruchomości można by określić jako spokojny. Można by, gdyby nie jedna zaskakująca informacja.

Eurobuild CEE

Top 5 Warto mieć nosa

schedule 16 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zestawienie najpopularniejszych tekstów ubiegłego tygodnia otwierają: news o zmianach w strategii Atrium European Real Estate oraz podkast o barwnym życiu Macieja Tuszyńskiego.

Eurobuild CEE

Top 5 pod znakiem Eurobuild Awards

schedule 09 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Ubiegłotygodniowe zestawienie najpopularniejszych tekstów Eurobuildu zdominowały, choć niezupełnie, doniesienia z gali rozdania Eurobuild Awards.

Eurobuild CEE

Top 5 listopada: niespodzianki i Gala

schedule 02 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Tym razem lista najpopularniejszych tekstów miesiąca Eurobuildu jest dość niezwykła – nie ma na niej ani jednego wieżowca. Są za to m.in. pieniądze, transakcje i nietypowy artykuł.

Eurobuild CEE

Top 5: wieżowce, transakcje i wypłaty

schedule 29 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Po raz kolejny okazuje się, że wieżowce to zawsze gorący temat, ale nie tylko one. W tygodniowym zestawieniu najpopularniejszych tekstów Eurobuildu mamy też rewitalizacje, pieniądze i zakupy – tak, raport o płacach w branży utrzymuje się na topie już drugi tydzień.

Eurobuild CEE

Top 5: nosem w nos z kasą i Metalem

schedule 22 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILD CEE Pieniądze ponoć szczęścia nie dają, chyba zaczęliśmy zmieniać zdanie odkąd zerknęliśmy w statystyki za ostatni tydzień –szczęścia może nie, ale teksty o nich się czytają. Okazuje się jednak, że życie branży nie ogranicza się tylko do liczenia zawartości portfeli i nie brakuje w niej miłośników opery, a nawet Cannibal Corpse.

Eurobuild CEE

Top 5: po godzinach

schedule 15 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Wygląda na to, że jest całkiem spory rynek na zakup biur zamiast ich wynajmowania skoro materiał o inwestycji w tym charakterze czytał się najlepiej w tym tygodniu. Widać też, że Gala Eurobuild Awards zbliża się wielkimi krokami. Sylwetki osób nominowanych w kategorii Osobowość roku biją rekordy popularności.

Eurobuild CEE

Stanislav Frnka po godzinach

schedule 13 listopada 2019
Opr./edited by TSG

Optymista, który spina duże deale i rozpoczął budowę najwyższego budynku w Polsce, a teraz doradza Griffinowi. Stanislav Frnka, senior partner w Griffin Real Estate, odpowiedzialny za nadzór i rozwój platform Resi4rent, Student Depot and European Logistics Investment został nominowany do nagrody w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Dziś opowiada nam m.in. o tym jakie były jego największe sukcesy, dlaczego nie przepada za wiaduktem na ul. Postępu i dlaczego lubi Karola IV. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 3 grudnia.

Eurobuild CEE

Top 5: pani i pan na topie

schedule 08 listopada 2019
Opr./edited by TSG

EUROBUILDCEE Wieżowce, transakcje, oferty sprzedaży, biurowce, artykuły sponsorowane...? Tak, ale nie tym razem – najpopularniejszym tekstem Eurobuildu w tym tygodniu była prezentacja nominacji Magdaleny Kowalewskiej, szefowej Immofinanz w Polsce. Zestawienie zamyka zaś materiał o Danielu Puchalskim.

Eurobuild CEE

Daniel Draga po godzinach

schedule 08 listopada 2019
Opr./edited by TSG

Nie każdy może dopilnować tak sprzedaży rodowego Diamentu, wynająć tyle biur za jednym razem i wyjść z tego tak płynnie, jak Daniel Draga – członek zarządu w Cavatinie, który został nominowany do nagrody w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Dziś opowiada nam, kto go inspiruje i motywuje. Sam z kolei przekonuje do pierożków pod „Pełną Parą”. Głosowanie jury konkursu trwa. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 3 grudnia.

Eurobuild CEE

Top 5: najpopularniejsze w październiku

schedule 04 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Przejęcia i wieżowce – tak w dwóch słowach można streścić ranking najpopularniejszych artykułów Eurobuildu w październiku.

Wciąż dobre wyniki węgierskiego rynku biurowego

schedule 30 października 2019
Eurobuild CEE

WĘGRY W Budapeszcie jest blisko 3,67 mln mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej – wynika z obliczeń Budapest Research Forum (Budapeszteńskie Forum Badawcze, w skład którego wchodzą: CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield, Eston International, JLL oraz Robertson Hungary).

Eurobuild CEE

Top 5: co z tymi coworkami?

schedule 25 października 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Najnowsze zestawienie najpopularniejszych tekstów Eurobuildu otwiera i zamyka się informacjami na temat jednej z firm coworkingowych, która znalazła się pod kreską, ale to nie wszystko.

Eurobuild CEE

Top 5: kręci się w nieruchomościach

schedule 18 października 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILD CEE Mijający tydzień upłynął pod znakiem dużych transakcji. Sprzedają się nie tylko pojedyncze nieruchomości, ale również całe firmy.

Eurobuild CEE

TOP 5: liczy się człowiek

schedule 04 października 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA W mijającym tygodniu dowiedzieliśmy się więcej o powiększającym się portfelu Globalworthu, koreańskich inwestycjach na Śląsku i austriackich zakupach w Krakowie. Co warte podkreślenia, duże zainteresowanie wzbudziły rozmowy Eurobuildu ze znanymi postaciami rynku nieruchomości – Joanną Mroczek z CBRE i Bartoszem Mierzwiakiem z Logicora.

Eurobuild CEE

TOP 5: inwestycje minione i przyszłe

schedule 27 września 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

EUROBUILD CEE W najnowszym zestawieniu najpopularniejszych informacji tygodnia mamy zarówno transakcje, jak i interesujące projekty. Nie zabrakło też niespodzianek.

Eurobuild CEE

Top 5: premia za dobre pomysły

schedule 23 września 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

EUROBUILD CEE Trzeci tydzień września zdominowały wieści z Polski. Na czele najbardziej poczytnych wiadomości znalazły się nowe projekty, analizy i pomysły na biznes.

Pozostałe nowości

Kategorie