EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Top 5: Kontrakty, debiuty, wyjścia i koronawirus

schedule 16 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILD CEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia zdominowały wiadomości o nowych kontraktach i inwestycyjnych zakupach. Czytelników zainteresowały także newsy o nowym rynkowym graczu i wyjściu z polskiego rynku globalnej firmy. Do naszego zestawienia trafiła także informacja o tym, jak uniknąć koronawirusa na zakupach.

Eurobuild CEE

Top 5: Ambitne plany i nowe projekty

schedule 09 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów z początku marca otwiera news tym, że Ghelamco zbiera fundusze na nowe projekty i rozmawia o sprzedaży swojego warszawskiego projektu. Czytelników zainteresowała również wiadomość o tym, że władze Warszawy dały zielone światło dla budowy nowej handlowej galerii. Na podium trafił także podkast z Grzegorzem Mroczkiem, wiceprezesem Cream Property Advisors.

Eurobuild CEE

Top 5: nowe projekty i inwestycyjne zakupy

schedule 02 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasze zestawienie najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia zdominowały newsy o nowych projektach. Uwagę czytelników przyciągnęły także inwestycyjne zakupy, nowa siedziba skandynawskiego banku i przebudowa portfela spółki.

Eurobuild CEE

Fiesta w cieniu wirusa

schedule 27 lutego 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Dziura podażowa powoduje, że inwestycje biurowe w Polsce nadal cieszą się i będą cieszyć ogromnym zainteresowaniem najemców i inwestorów – zgodzili się uczestnicy 6. Konferencji Eurobuildu „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”, która odbyła się w warszawskim hotelu Intercontinental. Ale jeśli chodzi o wpływ epidemii koronawirusa na rynek inwestycji, już takiej jednomyślności nie było.

Eurobuild CEE

Top 5: inwestycje, transakcje i superszybki transport

schedule 24 lutego 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasze cotygodniowe zestawienie zdominowały informacje o nowych projektach, które planowane są w Warszawie i Wrocławiu a także nowe transakcje inwestycyjne. Zainteresowanie czytelników wzbudziła także wiadomość, która będzie mieć kluczowy wpływ dla przyszłości europejskiego transportu.

Eurobuild CEE

Top 5: przejęcia, biura, wieże i otwarcia

schedule 17 lutego 2020
Opr./edited by AZ

EUROBUILDCEE W ubiegłym tygodniu nasze zestawienie zdominowały teksty o przejęciach. Wśród najchętniej czytanych materiałów tygodnia nie zabrakło też informacji o utracie przez stolicę statusu lidera biurowego rynku a także wiadomości o nowym niebotyku i starcie nowej handlowej galerii.

Eurobuild CEE

Top 5: wielkie najmy i wielkie nazwiska

schedule 10 lutego 2020
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

EUROBUILDCEE W pierwszym tygodniu lutego w serwisie www.eurobuildcee.com najwięcej czytelników uzyskały materiały o znaczących najmach biurowych, spektakularnych apartamentach, a także o niebanalnych ludziach, którzy zmieniają rynek nieruchomości.

Eurobuild CEE

Top 5: kadry, wieże i mieszkania

schedule 03 lutego 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Początek tego roku zaowocował rekordowymi statystykami w serwisie www.eurobuildcee.com. Najlepiej czytały się zaś materiały o zmianach kadrowych i inwestycjach mieszkaniowych oraz biurowych.

Eurobuild CEE

Top 5: Łódź na czele

schedule 31 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zazwyczaj to w stolicy mamy do czynienia z największymi inwestycjami i informacje o nich czytają się najlepiej. W tym tygodniu najpopularniejszym tekstem okazał się jednak materiał o planowanym w Łodzi osiedlu, nasi czytelnicy byli też zaciekawieni najnowszymi zmianami kadrowymi i oczywiście – przejęciami.

Eurobuild CEE

Top 5: zmiany na szczytach

schedule 24 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zmiany kadrowe, zapowiedzi nowych inwestycji i przejęcia – taka tematyka dominowała wśród najpopularniejszych tekstów Eurobuildu w tym tygodniu.

Eurobuild CEE

Lindab wśród najemców MLP

schedule 21 stycznia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Lindab, producent systemów klimatyzacji i wentylacji, wynajął 4,2 tys. mkw. w parku MLP Pruszków pod Warszawą. Powierzchnia ma zostać przekazana nowemu najemcy w drugim kwartale 2020 roku.

Eurobuild CEE

Top 5: podsumowania i lifting

schedule 17 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Najnowsze zestawienie najpopularniejszych tekstów tygodnia Eurobuildu zdominowały podsumowania 2019 roku. Nie zabrakło jednak wieżowca.

Eurobuild CEE

Top 5 w nowym roku

schedule 10 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE To pierwsza tegoroczna odsłona najpopularniejszych tekstów Eurobuldu. Są wieżowce, przejścia i transakcje, ale największe wrażenie na naszych czytelnikach zrobił debiut e-commerce’owego giganta zza wschodniej granicy.

Eurobuild CEE

Top 10, czyli najpoczytniejsze artykuły Eurobuildu w 2019 roku

schedule 02 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE To pierwsze takie zestawienie w historii Eurobuildu. Prezentujemy 10 najpopularniejszych tekstów ubiegłego roku.

Eurobuild CEE

Więcej pracy w 2020 roku

schedule 02 stycznia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Układ kalendarza powoduje, że w bieżącym roku mniej będzie "długich weekendów", a szczególnie skąpa okaże się majówka. Pocieszeniem może być fakt, że poza pracą i tak spędzimy ponad jedną trzecią roku – podaje HRE Investments.

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

schedule 24 grudnia 2019
Eurobuild CEE

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja Eurobuildu! Niech się mury pną do góry!

Eurobuild CEE

Top 5: przedświąteczna niespodzianka

schedule 20 grudnia 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Trzeci tydzień grudnia w sektorze nieruchomości można by określić jako spokojny. Można by, gdyby nie jedna zaskakująca informacja.

Eurobuild CEE

Top 5 Warto mieć nosa

schedule 16 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zestawienie najpopularniejszych tekstów ubiegłego tygodnia otwierają: news o zmianach w strategii Atrium European Real Estate oraz podkast o barwnym życiu Macieja Tuszyńskiego.

Eurobuild CEE

Top 5 pod znakiem Eurobuild Awards

schedule 09 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Ubiegłotygodniowe zestawienie najpopularniejszych tekstów Eurobuildu zdominowały, choć niezupełnie, doniesienia z gali rozdania Eurobuild Awards.

Eurobuild CEE

Top 5 listopada: niespodzianki i Gala

schedule 02 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Tym razem lista najpopularniejszych tekstów miesiąca Eurobuildu jest dość niezwykła – nie ma na niej ani jednego wieżowca. Są za to m.in. pieniądze, transakcje i nietypowy artykuł.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie