EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Top 5: Łódź na czele

schedule 31 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zazwyczaj to w stolicy mamy do czynienia z największymi inwestycjami i informacje o nich czytają się najlepiej. W tym tygodniu najpopularniejszym tekstem okazał się jednak materiał o planowanym w Łodzi osiedlu, nasi czytelnicy byli też zaciekawieni najnowszymi zmianami kadrowymi i oczywiście – przejęciami.

Eurobuild CEE

Top 5: zmiany na szczytach

schedule 24 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zmiany kadrowe, zapowiedzi nowych inwestycji i przejęcia – taka tematyka dominowała wśród najpopularniejszych tekstów Eurobuildu w tym tygodniu.

Eurobuild CEE

Lindab wśród najemców MLP

schedule 21 stycznia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Lindab, producent systemów klimatyzacji i wentylacji, wynajął 4,2 tys. mkw. w parku MLP Pruszków pod Warszawą. Powierzchnia ma zostać przekazana nowemu najemcy w drugim kwartale 2020 roku.

Eurobuild CEE

Top 5: podsumowania i lifting

schedule 17 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Najnowsze zestawienie najpopularniejszych tekstów tygodnia Eurobuildu zdominowały podsumowania 2019 roku. Nie zabrakło jednak wieżowca.

Eurobuild CEE

Top 5 w nowym roku

schedule 10 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE To pierwsza tegoroczna odsłona najpopularniejszych tekstów Eurobuldu. Są wieżowce, przejścia i transakcje, ale największe wrażenie na naszych czytelnikach zrobił debiut e-commerce’owego giganta zza wschodniej granicy.

Eurobuild CEE

Top 10, czyli najpoczytniejsze artykuły Eurobuildu w 2019 roku

schedule 02 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE To pierwsze takie zestawienie w historii Eurobuildu. Prezentujemy 10 najpopularniejszych tekstów ubiegłego roku.

Eurobuild CEE

Więcej pracy w 2020 roku

schedule 02 stycznia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Układ kalendarza powoduje, że w bieżącym roku mniej będzie "długich weekendów", a szczególnie skąpa okaże się majówka. Pocieszeniem może być fakt, że poza pracą i tak spędzimy ponad jedną trzecią roku – podaje HRE Investments.

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

schedule 24 grudnia 2019
Eurobuild CEE

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja Eurobuildu! Niech się mury pną do góry!

Eurobuild CEE

Top 5: przedświąteczna niespodzianka

schedule 20 grudnia 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Trzeci tydzień grudnia w sektorze nieruchomości można by określić jako spokojny. Można by, gdyby nie jedna zaskakująca informacja.

Eurobuild CEE

Top 5 Warto mieć nosa

schedule 16 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zestawienie najpopularniejszych tekstów ubiegłego tygodnia otwierają: news o zmianach w strategii Atrium European Real Estate oraz podkast o barwnym życiu Macieja Tuszyńskiego.

Eurobuild CEE

Top 5 pod znakiem Eurobuild Awards

schedule 09 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Ubiegłotygodniowe zestawienie najpopularniejszych tekstów Eurobuildu zdominowały, choć niezupełnie, doniesienia z gali rozdania Eurobuild Awards.

Eurobuild CEE

Top 5 listopada: niespodzianki i Gala

schedule 02 grudnia 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Tym razem lista najpopularniejszych tekstów miesiąca Eurobuildu jest dość niezwykła – nie ma na niej ani jednego wieżowca. Są za to m.in. pieniądze, transakcje i nietypowy artykuł.

Eurobuild CEE

Top 5: wieżowce, transakcje i wypłaty

schedule 29 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Po raz kolejny okazuje się, że wieżowce to zawsze gorący temat, ale nie tylko one. W tygodniowym zestawieniu najpopularniejszych tekstów Eurobuildu mamy też rewitalizacje, pieniądze i zakupy – tak, raport o płacach w branży utrzymuje się na topie już drugi tydzień.

Eurobuild CEE

Top 5: nosem w nos z kasą i Metalem

schedule 22 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILD CEE Pieniądze ponoć szczęścia nie dają, chyba zaczęliśmy zmieniać zdanie odkąd zerknęliśmy w statystyki za ostatni tydzień –szczęścia może nie, ale teksty o nich się czytają. Okazuje się jednak, że życie branży nie ogranicza się tylko do liczenia zawartości portfeli i nie brakuje w niej miłośników opery, a nawet Cannibal Corpse.

Eurobuild CEE

Top 5: po godzinach

schedule 15 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Wygląda na to, że jest całkiem spory rynek na zakup biur zamiast ich wynajmowania skoro materiał o inwestycji w tym charakterze czytał się najlepiej w tym tygodniu. Widać też, że Gala Eurobuild Awards zbliża się wielkimi krokami. Sylwetki osób nominowanych w kategorii Osobowość roku biją rekordy popularności.

Eurobuild CEE

Stanislav Frnka po godzinach

schedule 13 listopada 2019
Opr./edited by TSG

Optymista, który spina duże deale i rozpoczął budowę najwyższego budynku w Polsce, a teraz doradza Griffinowi. Stanislav Frnka, senior partner w Griffin Real Estate, odpowiedzialny za nadzór i rozwój platform Resi4rent, Student Depot and European Logistics Investment został nominowany do nagrody w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Dziś opowiada nam m.in. o tym jakie były jego największe sukcesy, dlaczego nie przepada za wiaduktem na ul. Postępu i dlaczego lubi Karola IV. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 3 grudnia.

Eurobuild CEE

Top 5: pani i pan na topie

schedule 08 listopada 2019
Opr./edited by TSG

EUROBUILDCEE Wieżowce, transakcje, oferty sprzedaży, biurowce, artykuły sponsorowane...? Tak, ale nie tym razem – najpopularniejszym tekstem Eurobuildu w tym tygodniu była prezentacja nominacji Magdaleny Kowalewskiej, szefowej Immofinanz w Polsce. Zestawienie zamyka zaś materiał o Danielu Puchalskim.

Eurobuild CEE

Daniel Draga po godzinach

schedule 08 listopada 2019
Opr./edited by TSG

Nie każdy może dopilnować tak sprzedaży rodowego Diamentu, wynająć tyle biur za jednym razem i wyjść z tego tak płynnie, jak Daniel Draga – członek zarządu w Cavatinie, który został nominowany do nagrody w kategorii Osobowość Roku w konkursie Eurobuild Awards. Dziś opowiada nam, kto go inspiruje i motywuje. Sam z kolei przekonuje do pierożków pod „Pełną Parą”. Głosowanie jury konkursu trwa. Kto zdobędzie tytuł Osobowości Roku okaże się podczas Gali Eurobuild Awards 3 grudnia.

Eurobuild CEE

Top 5: najpopularniejsze w październiku

schedule 04 listopada 2019
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Przejęcia i wieżowce – tak w dwóch słowach można streścić ranking najpopularniejszych artykułów Eurobuildu w październiku.

Wciąż dobre wyniki węgierskiego rynku biurowego

schedule 30 października 2019
Eurobuild CEE

WĘGRY W Budapeszcie jest blisko 3,67 mln mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej – wynika z obliczeń Budapest Research Forum (Budapeszteńskie Forum Badawcze, w skład którego wchodzą: CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield, Eston International, JLL oraz Robertson Hungary).

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie