EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Deweloperzy rekordowo pomagają dzieciom

schedule 12 grudnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Kiedy nadchodzi świąteczny czas, wszyscy jesteśmy jeszcze wrażliwsi, pełni wiary i otwarci na drugiego człowieka. To moment, gdy w każdym rodzi się chęć pomocy innym, potrzeba ofiarowania uśmiechu drugiej osobie. Świąteczny nastrój poczuli również deweloperzy, którzy 14 grudnia zjednoczą się, by wspólnie w ramach VI edycji Deweloperzy Dzieciom pomóc podopiecznym z Domów Dziecka.

Eurobuild CEE

Jan Vincent-Rostowski gościem specjalnym konferencji Eurobuildu!

schedule 05 października 2016

POLSKA 22. Doroczną Konferencję Rynku Nieruchomości Komercyjnych organizowaną przez Eurobuild Conferences 25 listopada w Warszawie zainauguruje wywiad z Janem Vincentem-Rostowskim.

Eurobuild CEE

Vantage z przyrostem o ponad połowę

schedule 03 października 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Vantage Development w trzecim kwartale tego roku sprzedała 172 lokale wobec 112 rok wcześniej, co stanowi wzrost o 54 proc.

Eurobuild CEE

Odeszła legenda rynku nieruchomości

schedule 26 września 2016
Eurobuild CEE

ŚWIAT Zmarł David Mitzner, nestor polskiego rynku nieruchomości. Był jedną z najznamienitszych postaci w branży. Urodzony w Warszawie amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia odszedł w wieku 101 lat.

467 centrów handlowych w Polsce

schedule 05 września 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Na koniec czerwca 2016 roku całkowite zasoby powierzchni najmu nowoczesnych centrów handlowych w kraju (włącznie z parkami handlowymi i centrami wyprzedażowymi) wyniosły 10,9 mln mkw. znajdujących się w 467 obiektach handlowych, informuje w najnowszym raporcie Polish Retail Research Forum.

Echo zadowolone z wyników

schedule 02 września 2016
Eurobuild CEE

POLSKA W pierwszym półroczu Grupa Echo Investment osiągnęła zysk netto w wysokości 299 mln zł, wobec 22,7 mln zł w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Eurobuild CEE

Morele w Azbudzie

schedule 10 sierpnia 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Sklep internetowy Morele.net otworzył placówkę Centrum Biurowym Azbud w Krakowie.

Eurobuild CEE

Bystre Misie najlepsze. Trzeci wieczór Property People Soirees at 99 za nami

schedule 29 lipca 2015
Eurobuild CEE

POLSKA Bystre Misie wygrały quiz podczas trzeciego spotkania z cyklu Property People Soirees at 99. We wtorkowy wieczór w warszawskiej Restauracji 99 po raz kolejny przedstawiciele firm z branży nieruchomości komercyjnych wzięli udział w arcytrudnym quizie przygotowanym przez dziennikarzy magazynu „Eurobuild CEE” – Annę Pakulniewicz i Agatę Kłapeć.

Eurobuild CEE

Q22 puści Was z torbami

schedule 02 lipca 2015
Eurobuild CEE

POLSKA Uwaga, uwaga termin nadysłania zdjęć budowy biurowca Q22 dobiega końca. Na fotografie czekamy najpóźniej do 17 lipca. Powodzenia! Szczegóły konkursu poniżej.

Eurobuild CEE

David Mitzner kończy 100 lat!

schedule 11 kwietnia 2015
Eurobuild CEE

ŚWIAT Jedna z najznamienitszych postaci polskiego rynku nieruchomości, urodzony w Polsce amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia David Mitzner, 11 kwietnia skończył sto lat.

Eurobuild CEE

Eurobuild CEE CUP 2015: mistrzowie slalomu

schedule 23 lutego 2015
Eurobuild CEE

POLSKA Najlepszy narciarz na stoku warszawskiej Górki Szczęśliwickiej zaliczył przejazd z wynikiem 16,01 sek. w 1. Amatorskim Turnieju Narciarskim Eurobuild CEE CUP 2015.

Eurobuild CEE

Osiedle Czernieckiego dla Unibepu

schedule 04 lutego 2015
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Unibep podpisał umowę na realizację drugiego etapu zespołu mieszkaniowego przy ulicy Czarnieckiego w Poznaniu. Zamawiającym jest spółka zależna – Unidevelopment.

Eurobuild CEE

Zdobędą szczyty w szczytnym celu

schedule 31 marca 2014
Ewa Andrzejewska

Pięciu podróżników. Sześć górskich szczytów do zdobycia. Sześć dni narciarskiej przygody podczas przemierzania lodowców Grenlandii. A wszystko to w szczytnym celu. Rafał Nowicki, Piotr Szafarz, Andrzej Tokaj, Tomek Trzósło i Jacek Wachowicz wyruszą 4 kwietnia, by pokonać lodowiec Apusiaajik i zdobyć szczyty wschodniej Grenlandii.

Nowa odsłona portalu Eurobuildcee.com

schedule 24 marca 2014
Eurobuild CEE

Debiutuje odświeżona i wzbogacona o nowe treści strona internetowa Eurobuild CEE. Odpowiadając na potrzeby rynku, zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszego portalu. Tak jak dotychczas na stronie www.eurobuildcee.com będą się ukazywać najnowsze i najważniejsze wiadomości z branży nieruchomości w formie krótkich informacji, ale także materiałów wideo.

Wydanie 4 (287) kwiecień 2024

Kategorie