EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Bystre Misie najlepsze. Trzeci wieczór Property People Soirees at 99 za nami

schedule 29 lipca 2015
Eurobuild CEE

POLSKA Bystre Misie wygrały quiz podczas trzeciego spotkania z cyklu Property People Soirees at 99. We wtorkowy wieczór w warszawskiej Restauracji 99 po raz kolejny przedstawiciele firm z branży nieruchomości komercyjnych wzięli udział w arcytrudnym quizie przygotowanym przez dziennikarzy magazynu „Eurobuild CEE” – Annę Pakulniewicz i Agatę Kłapeć.

Eurobuild CEE

Q22 puści Was z torbami

schedule 02 lipca 2015
Eurobuild CEE

POLSKA Uwaga, uwaga termin nadysłania zdjęć budowy biurowca Q22 dobiega końca. Na fotografie czekamy najpóźniej do 17 lipca. Powodzenia! Szczegóły konkursu poniżej.

Eurobuild CEE

David Mitzner kończy 100 lat!

schedule 11 kwietnia 2015
Eurobuild CEE

ŚWIAT Jedna z najznamienitszych postaci polskiego rynku nieruchomości, urodzony w Polsce amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia David Mitzner, 11 kwietnia skończył sto lat.

Eurobuild CEE

Eurobuild CEE CUP 2015: mistrzowie slalomu

schedule 23 lutego 2015
Eurobuild CEE

POLSKA Najlepszy narciarz na stoku warszawskiej Górki Szczęśliwickiej zaliczył przejazd z wynikiem 16,01 sek. w 1. Amatorskim Turnieju Narciarskim Eurobuild CEE CUP 2015.

Eurobuild CEE

Osiedle Czernieckiego dla Unibepu

schedule 04 lutego 2015
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Unibep podpisał umowę na realizację drugiego etapu zespołu mieszkaniowego przy ulicy Czarnieckiego w Poznaniu. Zamawiającym jest spółka zależna – Unidevelopment.

Eurobuild CEE

Zdobędą szczyty w szczytnym celu

schedule 31 marca 2014
Ewa Andrzejewska

Pięciu podróżników. Sześć górskich szczytów do zdobycia. Sześć dni narciarskiej przygody podczas przemierzania lodowców Grenlandii. A wszystko to w szczytnym celu. Rafał Nowicki, Piotr Szafarz, Andrzej Tokaj, Tomek Trzósło i Jacek Wachowicz wyruszą 4 kwietnia, by pokonać lodowiec Apusiaajik i zdobyć szczyty wschodniej Grenlandii.

Nowa odsłona portalu Eurobuildcee.com

schedule 24 marca 2014
Eurobuild CEE

Debiutuje odświeżona i wzbogacona o nowe treści strona internetowa Eurobuild CEE. Odpowiadając na potrzeby rynku, zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszego portalu. Tak jak dotychczas na stronie www.eurobuildcee.com będą się ukazywać najnowsze i najważniejsze wiadomości z branży nieruchomości w formie krótkich informacji, ale także materiałów wideo.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie