EN

Eurobuild CEE

RSS
Eurobuild CEE

Polska Pierwszy Eurobuild w roku 2021 już dostępny!

schedule 25 stycznia 2021
Eurobuild CEE

Zapraszamy do lektury kolejnego, styczniowo-lutowego wydania Eurobuildu!  Tematami numeru są sytuacja sektora hotelowego w Europie oraz pierwszy wywiad z nowym szefem JLL w Polsce.

Eurobuild CEE

Polska To się czytało w 2020 roku!

schedule 04 stycznia 2021
Opr./edited by TC

Czas na noworoczne podsumowanie czytelnictwa! Poniżej przedstawiamy 10 artykułów najchętniej czytanych przez Państwa w minionym roku na stronie internetowej Eurobuildu. Uwagę zwraca m.in. duża popularność tekstów dotyczących rynku mieszkaniowego.

Eurobuild CEE

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

schedule 24 grudnia 2020
Eurobuild CEE

Eurobuild i Przyjaciele składają Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne! Za nami bardzo nietypowe miesiące, ale mamy szczerą nadzieję, że w świąteczno-noworoczny czas wszyscy czujecie się dobrze i spędzacie miłe chwile z bliskimi.

Eurobuild CEE

Polska Grudniowy Eurobuild już dostępny!

schedule 07 grudnia 2020
Eurobuild CEE

Miło nam poinformować, że ukazało się właśnie grudniowe wydanie "Eurobuildu", a w nim specjalna akcja świąteczna! Ponad 30 przyjaciół naszego magazynu sfotografowało się w świątecznej scenerii, by nasza branża mogła sobie złożyć życzenia, a przy okazji wspomóc Fundację Iskierka!

Eurobuild CEE

Tymczasowy adres emailowy

schedule 21 lipca 2020
Eurobuild CEE

Ze względu na przeprowadzkę redakcji i przenoszenie serwera pocztowego chwilowo nie można skontaktować się Eurobuildem tradycyjną drogą mailową.

Eurobuild CEE

Europa Najlepszy adres w Europie

schedule 12 czerwca 2020
Eurobuild CEE

Z przyjemnością oddajemy w ręce naszych Czytelników nowy serwis internetowy Eurobuildu. I to nie jest nasze ostatnie słowo!

Eurobuild CEE

Top 5: ruch w nieruchomościach nie ustał

schedule 23 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia wygrała wiadomośc o sprzedaży dwóch działek przez hiszpański bank, który przejął je od dewelopera. Naszych czytelników interesowała też trudna sytuacja najemców galerii i parków handlowych oraz dużych firm wykonawczych. W pierwszej piątce znalazły się także informacje o nowych transakcjach i inwestycjach.

Eurobuild CEE

Top 5: Kontrakty, debiuty, wyjścia i koronawirus

schedule 16 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILD CEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia zdominowały wiadomości o nowych kontraktach i inwestycyjnych zakupach. Czytelników zainteresowały także newsy o nowym rynkowym graczu i wyjściu z polskiego rynku globalnej firmy. Do naszego zestawienia trafiła także informacja o tym, jak uniknąć koronawirusa na zakupach.

Eurobuild CEE

Top 5: Ambitne plany i nowe projekty

schedule 09 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasz ranking najpopularniejszych tekstów z początku marca otwiera news tym, że Ghelamco zbiera fundusze na nowe projekty i rozmawia o sprzedaży swojego warszawskiego projektu. Czytelników zainteresowała również wiadomość o tym, że władze Warszawy dały zielone światło dla budowy nowej handlowej galerii. Na podium trafił także podkast z Grzegorzem Mroczkiem, wiceprezesem Cream Property Advisors.

Eurobuild CEE

Top 5: nowe projekty i inwestycyjne zakupy

schedule 02 marca 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasze zestawienie najpopularniejszych tekstów ostatniego tygodnia zdominowały newsy o nowych projektach. Uwagę czytelników przyciągnęły także inwestycyjne zakupy, nowa siedziba skandynawskiego banku i przebudowa portfela spółki.

Eurobuild CEE

Fiesta w cieniu wirusa

schedule 27 lutego 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Dziura podażowa powoduje, że inwestycje biurowe w Polsce nadal cieszą się i będą cieszyć ogromnym zainteresowaniem najemców i inwestorów – zgodzili się uczestnicy 6. Konferencji Eurobuildu „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”, która odbyła się w warszawskim hotelu Intercontinental. Ale jeśli chodzi o wpływ epidemii koronawirusa na rynek inwestycji, już takiej jednomyślności nie było.

Eurobuild CEE

Top 5: inwestycje, transakcje i superszybki transport

schedule 24 lutego 2020
Agnieszka Zielińska

EUROBUILDCEE Nasze cotygodniowe zestawienie zdominowały informacje o nowych projektach, które planowane są w Warszawie i Wrocławiu a także nowe transakcje inwestycyjne. Zainteresowanie czytelników wzbudziła także wiadomość, która będzie mieć kluczowy wpływ dla przyszłości europejskiego transportu.

Eurobuild CEE

Top 5: przejęcia, biura, wieże i otwarcia

schedule 17 lutego 2020
Opr./edited by AZ

EUROBUILDCEE W ubiegłym tygodniu nasze zestawienie zdominowały teksty o przejęciach. Wśród najchętniej czytanych materiałów tygodnia nie zabrakło też informacji o utracie przez stolicę statusu lidera biurowego rynku a także wiadomości o nowym niebotyku i starcie nowej handlowej galerii.

Eurobuild CEE

Top 5: wielkie najmy i wielkie nazwiska

schedule 10 lutego 2020
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

EUROBUILDCEE W pierwszym tygodniu lutego w serwisie www.eurobuildcee.com najwięcej czytelników uzyskały materiały o znaczących najmach biurowych, spektakularnych apartamentach, a także o niebanalnych ludziach, którzy zmieniają rynek nieruchomości.

Eurobuild CEE

Top 5: kadry, wieże i mieszkania

schedule 03 lutego 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Początek tego roku zaowocował rekordowymi statystykami w serwisie www.eurobuildcee.com. Najlepiej czytały się zaś materiały o zmianach kadrowych i inwestycjach mieszkaniowych oraz biurowych.

Eurobuild CEE

Top 5: Łódź na czele

schedule 31 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zazwyczaj to w stolicy mamy do czynienia z największymi inwestycjami i informacje o nich czytają się najlepiej. W tym tygodniu najpopularniejszym tekstem okazał się jednak materiał o planowanym w Łodzi osiedlu, nasi czytelnicy byli też zaciekawieni najnowszymi zmianami kadrowymi i oczywiście – przejęciami.

Eurobuild CEE

Top 5: zmiany na szczytach

schedule 24 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Zmiany kadrowe, zapowiedzi nowych inwestycji i przejęcia – taka tematyka dominowała wśród najpopularniejszych tekstów Eurobuildu w tym tygodniu.

Eurobuild CEE

Lindab wśród najemców MLP

schedule 21 stycznia 2020
Eurobuild CEE

POLSKA Lindab, producent systemów klimatyzacji i wentylacji, wynajął 4,2 tys. mkw. w parku MLP Pruszków pod Warszawą. Powierzchnia ma zostać przekazana nowemu najemcy w drugim kwartale 2020 roku.

Eurobuild CEE

Top 5: podsumowania i lifting

schedule 17 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE Najnowsze zestawienie najpopularniejszych tekstów tygodnia Eurobuildu zdominowały podsumowania 2019 roku. Nie zabrakło jednak wieżowca.

Eurobuild CEE

Top 5 w nowym roku

schedule 10 stycznia 2020
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROBUILDCEE To pierwsza tegoroczna odsłona najpopularniejszych tekstów Eurobuldu. Są wieżowce, przejścia i transakcje, ale największe wrażenie na naszych czytelnikach zrobił debiut e-commerce’owego giganta zza wschodniej granicy.

Pozostałe nowości

Kategorie