EN

Eurobuild FM

RSS
Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 9)

schedule 25 stycznia 2024
Eurobuild CEE

W edycji specjalnej Eurobuild FM dziś podwójna premiera: po raz pierwszy gościmy dwoje ekspertów, są to także pierwsi prawnicy w naszym noworocznym podkaście! O rynku transakcyjnym wiedzą wszystko, ale jaką wiedzą mogą się podzielić?

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz.8)

schedule 22 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Rzadko wypowiada się publicznie, ale nam nie odmówił! Gościem kolejnego odcinka Eurobuild FM jest Mateusz Bonca, CEO polskiego oddziału JLL.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna - podsumowania i prognozy (cz. 7)

schedule 15 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Specjalna edycja Eurobuild FM trwa! Dziś naszym gościem jest Robert Dobrzycki, CEO i współwłaściciel Panattoni Europe and India, który ma dla Was ciekawe informacje o swojej firmie i całej branży, a także jasny komunikat dla newcomerów. Nie przegapcie!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 6)

schedule 11 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Czy słyszeliście już o nowym dyrektorze zarządzającym Savills Poland? Pewnie tak. A słuchaliście go już? Założymy się, że nie! Kamil Kowa i jego pierwszy publiczny komentarz w nowej roli tylko w Eurobuild FM! Będzie o rynku biurowym, planach rozwoju firmy, a także o... jej byłym szefie. Nie przegapcie!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 5)

schedule 08 stycznia 2024
Eurobuild CEE

W piątym odcinku specjalnej edycji Eurobuild FM gości Magdalena Kowalewska, COO firmy LCP i członkini zarządu spółek z grupy M Core, a wraz z Nią informacje ważne nie tylko dla branży retailowej i magazynowej. Nie przegapcie!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 4)

schedule 04 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Dziś w specjalnej edycji Eurobuild FM gościmy eksperta od finansowania private debt – Jakub Pacholec, członek zarządu Mount TFI, dzieli się swoją unikalną wiedzą specjalnie z czytelnikami "Eurobuildu"!

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 3)

schedule 02 stycznia 2024
Eurobuild CEE

Po świątecznej przerwie wracamy do specjalnej edycji Eurobuild FM! Najlepszych ekspertów poprosiliśmy o podsumowanie mijającego roku oraz prognozę na rok 2024 – w pierwszym odcinku Nowego Roku swoją opinią z czytelnikami "Eurobuildu" podzielił się Rüdiger Dany, CEO w NEPI Rockcastle.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 2)

schedule 19 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Oto kolejna odsłona specjalnej, noworocznej edycji Eurobuild FM! Największych graczy rynku inwestycyjnego Europy poprosiliśmy o podsumowanie mijającego roku oraz prognozę na rok 2024, w dzisiejszym podkaście swoimi przemyśleniami dzieli się Piotr Trzciński, head of Poland, Savills Investment Management.

Eurobuild FM

Polska Edycja specjalna – podsumowania i prognozy (cz. 1)

schedule 14 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Rusza specjalna, noworoczna edycja Eurobuild FM! Największych graczy rynku inwestycyjnego Europy poprosiliśmy o podsumowanie mijającego roku oraz prognozę na rok 2024, dziś słuchamy pierwszego nagrania – swoją opinią specjalnie z czytelnikami "Eurobuildu" podzielił się Christopher Mertlitz, head of European investments, W. P. Carey.

Eurobuild FM

Polska Giovanna Jagger o standardach certyfikacji WELL

schedule 14 grudnia 2023
Anna Zamyłka

Witajcie w Eurobuild FM! W dzisiejszym odcinku mamy znakomitego eksperta od spraw ESG – Giovanna Jagger, senior director Global Market Development EMEA | ESG w instytucie IWBI, odwiedziła Polskę i udzieliła nam ekskluzywnego wywiadu.

Eurobuild FM

Polska Jan Furtas o postulatach podatkowych dla nowego rządu

schedule 11 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Witamy w Eurobuild FM! Dziś bardzo ważny dzień dla całej polskiej gospodarki, mamy z tej okazji ciekawy komentarz – ekspert firmy doradczej Crido wskazuje, co nowy rząd powinien poprawić w podatku od nieruchomości.

Eurobuild FM

Polska Natalia Paszkowska i Nicklas Lindberg o nowej szkole budowanej przez Echo Investment

schedule 07 grudnia 2023
Bartosz Lubaszka

Witamy w kolejnym odcinku Eurobuild FM! Natalia Paszkowska z pracowni WWAA Architekci i Nicklas Linberg z Echo Investment opowiadają o niezwykłej inwestycji – pierwszej w Polsce publicznej szkole podstawowej budowanej przez dewelopera na warszawskim Służewcu.

Eurobuild FM

Polska Andrzej Dużyński o rozwijaniu projektów SBU

schedule 06 grudnia 2023
Eurobuild CEE

Witamy w wyjątkowym odcinku Eurobuild FM! Tym razem mamy dla Państwa krótki podkast z Andrzejem Dużyńskim, a jednocześnie zapowiedź obszernego wywiadu z szefem Ideal Idea, który ukaże się już za kilka dni w świątecznym wydaniu miesięcznika Eurobuild CEE. Zapraszamy do słuchania i lektury!

Eurobuild FM

Polska Anna Watkowska o miasteczku FSO Park

schedule 04 grudnia 2023
Magda Rachwald

Witamy w Eurobuild FM! Specjalnie dla naszego podkastu Anna Watkowska, członkini zarządu Okam City i liderka projektu FSO Park, opowiedziała o największej planowanej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie – dowiedz się, na jakim etapie są przygotowania do realizacji I etapu tego spektakularnego projektu.

Eurobuild FM

Polska Edyta Chromiec o ESG na placu budowy

schedule 28 listopada 2023
Magda Rachwald

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka Eurobuild FM! Edyta Chromiec, senior associate działu ESG w firmie Colliers, opowiada m.in. o tym, jak polskie firmy wykonawcze są przygotowane do wprowadzania w życie zasad sfery ESG – nie tylko tych środowiskowych, ale i społecznych.

Eurobuild FM

Polska Jo da Silva o globalnym wpływie budownictwa

schedule 17 listopada 2023
Eurobuild CEE

Witamy w naszym wyjątkowym odcinku podcastu! Wybitna brytyjska architektka Jo da Silva przedstawia swoje spojrzenie na to, jak możemy stworzyć naprawdę zrównoważoną przyszłość, jakie niebezpieczeństwa zagrażają naszej planecie i jak sektor nieruchomości może pomóc im zapobiegać.

Eurobuild FM

Polska Witold Zatoński o przeszłości i przyszłości polskich biurowców

schedule 15 listopada 2023
Anna Zamyłka

Witold Zatoński, założyciel i partner w Syrena Real Estate Group, omawia zmiany, jakie zaszły na rynku biurowym w ciągu ostatnich dwudziestu lat, analizuje, czym były spowodowane, a także wskazuje aktualne trendy na rynku. Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu Eurobuild FM!

Eurobuild FM

Polska Krzysztof Misiak o wstępnych wynikach wyborów

schedule 16 października 2023
Eurobuild CEE

Zapraszamy do wysłuchania naszego najnowszego podcastu! Krzysztof Misiak, szef polskiego oddziału Cushman & Wakefield, na gorąco komentuje wstępne wyniki wyborów parlamentarnych i zastanawia się, jak mogą one wpłynąć na polski rynek inwestycyjny.

Eurobuild FM

Polska Martin Pauli o zielonej transformacji branży nieruchomości

schedule 13 października 2023
Eurobuild CEE

Zapraszamy na kolejną premierę w Eurobuild FM! Dziś odcinek obowiązkowy dla wszystkich zainteresowanych wpływem branży nieruchomości na środowisko naturalne!

Eurobuild FM

Warszawa / Monachium Wielki biznes przy małym pszenicznym (odc. 3)

schedule 08 października 2023
Eurobuild CEE

Mamy dla Was jeszcze kilka krótkich, eksperckich wypowiedzi prosto z Expo Real! To duży zastrzyk optymizmu, więc trzeba posłuchać!

Wydanie 6 (289) czerwiec 2024

Kategorie