EN

Hotele

RSS
Hotele

Polska Z widokiem na Marinę

schedule 09 sierpnia 2023
Opr./edited by JC

Otwarto Grano Marina Hotel, obiekt zrealizowany w ramach kompleksu Sol Marina przy nabrzeżu Martwej Wisły. Aktualnie trwa budowa apartamentowców realizowanych w II i III etapie inwestycji.

Hotele

Polska Samoobsługa na Rajskiej

schedule 02 sierpnia 2023
Opr./edited by MR

W Krakowie zaczął działać samoobsługowy aparthotel Rajska Residence. Inwestycja powstała w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na ul. Rajskiej.

Hotele

Polska Na wczasy do Happy Valley

schedule 31 lipca 2023
Opr./edited by JC

Kompleks Happy Valley w Szklarskiej Porębie już wkrótce przywita pierwszych gości. W skład inwestycji wchodzą dwa obiekty hotelowe – HolidayInn Resort oraz HI Apartments.

Hotele

Albania Marriott otworzy nad morzem

schedule 28 lipca 2023
Opr./edited by JC

Marriott International i Vlora Marina podpisali umowę na otwarcie w Albanii nowego obiektu. Kompleks będzie składać się z hotelu pod marką Marriott Hotels i rezydencji Marriott Residences dostępnych na własność.

Hotele

Chorwacja Nowy kurort na wyspie

schedule 27 lipca 2023
Opr./edited by ANZ

Marriott International podpisał umowę ze spółką Valdarke na budowę kurortu Autograph Collection na wyspie Cres w Chorwacji. Nowo wybudowany hotel będzie pierwszym obiektem międzynarodowej marki na wyspie.

Hotele

Polska Wyndham Grand zaprasza do Krakowa

schedule 25 lipca 2023
Opr./edited by MR

W Krakowie otwarty został pięciogwiazdkowy Wyndham Grand Kraków Old Town. To pierwszy obiekt tej marki w Polsce. Hotelem, który wcześniej funkcjonował pod nazwą Unicus Palace, zarządza grupa Dobry Hotel.

Hotele

Polska Wakacje w Fabryce Samolotów

schedule 21 lipca 2023
Opr./edited by JC

Grupa Arche otworzyła 18. obiekt hotelowy w swojej kolekcji. Rezerwacje wakacyjnych terminów w Arche Fabryce Samolotów w Mielnie-Unieściu ruszyły.

Hotele

Polska Hotel Zagroń Szczyrk w nowej odsłonie

schedule 14 lipca 2023
Opr./edited by ANZ

Kompleks wypoczynkowy Zagroń przeszedł gruntowną modernizację. Po zakończeniu prac remontowych ośrodek Zagroń Szczyrk zaczął funkcjonować już jako trzygwiazdkowy hotel zrzeszony w grupie Polskiego Holdingu Hotelowego.

Hotele

Polska Więcej condohoteli, mniej inwestorów

schedule 12 lipca 2023
Opr./edited by MR

W ciągu roku podaż condohoteli na największych rynkach turystycznych w Polsce wzrosła o około 2,4 tys. apartamentów, a w I półroczu 2023 roku o ponad 600 kolejnych - wynika z raportu Emmerson Evaluation. 

Hotele

Polska Hotele odrobiły straty

schedule 28 czerwca 2023
Opr./edited by JC

Jak pokazuje raport firmy Emmerson Evaluation „Rynek hoteli i condohoteli w Polsce”, w 2022 liczba obiektów hotelowych w największych polskich miastach i głównych rejonach turystycznych wzrosła o 1,3 proc. w skali roku.

Hotele

Polska Apartamenty przy jeziorze i basenie

schedule 27 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Haveno Estate rozpoczyna sprzedaż apartamentów w nowej inwestycji Brzegova Residence w Mikołajkach. W ramach projektu powstanie około 190 lokali.

Hotele

Serbia Moxy zaprasza na Bałkany

schedule 23 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Moxy Hotels debiutuje na Bałkanach, otwierając hotel Moxy Belgrade. W obiekcie znalazło się około 130 pokoi, restauracja Gastro Bar Park i działający całą dobę bar Moxy. Wnętrza inspirowane street artem zaprojektowało Paviljon Studio.

Hotele

Polska Barceló na Powiślu już otwarty

schedule 19 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Czterogwiazdkowy hotel Barceló Warsaw Powiśle jest już otwarty. Obiekt mieści się na terenie Elektrowni Powiśle i oferuje 150 pokoi i apartamentów.

Hotele

Węgry Le Méridien po raz pierwszy nad Balatonem

schedule 12 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Marriott International nawiązał współpracę z węgierską firmą Balaport Investment. Zgodnie z umową, na Węgrzech pojawi się nowa marka hotelowa – Le Méridien.

Hotele

Polska Nickel Hospitality z operatorem

schedule 06 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Nickel Development oraz VHM Hotel Management zawarły porozumienie dotyczące współpracy operatorskiej w ramach sieci Nickel Hospitality. VHM Hotel Management będzie zarządzać hotelami i apartamentami wypoczynkowymi pod marką Nickel.

Hotele

Polska B&B Hotels zaprasza do Kielc

schedule 05 czerwca 2023
Opr./edited by MR

Sieć B&B Hotels oficjalnie otworzyła swój pierwszy hotel w Kielcach. B&B Hotel Kielce Centrum przy ul. Warszawskiej oferuje 114 pokoi i jest zlokalizowany w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych miasta i centrum konferencyjno-wystawienniczego.

Hotele

Polska Accor partnerem PHH

schedule 25 maja 2023
Opr./edited by JC

Accor i grupa PHH ogłaszają rozpoczęcie współpracy, w ramach której planują realizację pierwszego wspólnego przedsięwzięcia. W jej wyniku Interferie Hotel Medical Spa Świnoujście przyjmie w 2024 roku pierwszych gości jako obiekt marki Mövenpick.

Hotele

Polska Remontują Reymonta

schedule 15 maja 2023
Opr./edited by JC

Przy ul. Legionów w Łodzi trwa generalny remont zabytkowego Hotelu Reymont. Projekt rewitalizacji zakłada odświeżenie budynku z zewnątrz i w środku, a także zagospodarowanie przylegającego terenu.

Hotele

Polska Barceló z basenem na dachu

schedule 10 maja 2023
Opr./edited by MR

Pierwszy w Polsce hotel sieci Barceló niedługo rozpocznie działalność w kompleksie Elektrownia Powiśle. Oznacza to zakończenie wszystkich zaplanowanych prac budowlanych na terenie dawnej elektrowni, za której rewitalizację odpowiada Tristan Capital Partners oraz White Star Real Estate.

Hotele

Węgry Moxy jedzie na Węgry

schedule 05 maja 2023
Opr./edited by MR

Marriot International we współpracy z Forestay Group wprowadzi hotelową markę Moxy do Węgier. Pierwszy hotel sieci w tym kraju zostanie otwarty w 2025 roku w Budapeszcie.

Wydanie 5 (288) maj 2024

Kategorie