EN

Pościg za cieniem

 Piątek, 5 maja

Poniedziałek, 8 maja

 Środa, 10 maja

Piątek, 12 maja

Poniedziałek, 15 maja

Wybieramy numer, a w słuchawce odzywa się pracownica sekretariatu. Przedstawiamy się i prosimy o pomoc w zorganizowaniu spotkania z ministrem. Pani zapisuje dane i obiecuje oddzwonić.

Brak kontaktu, więc dzwonimy. Odbiera inna pani. Nic nie wie o wywiadzie. Zapisuje dane i obiecuje oddzwonić.

Znów brak kontaktu, więc znów dzwonimy. Wczorajszej rozmówczyni nie udało się skontaktować z ministrem. Żeby przyspieszyć sprawę, prosi o przesłanie mailem zagadnień do wywiadu i podaje adres w domenie nieistniejącego Ministerstwa Transportu i Budownictwa. Mimo tego przesyłamy.

Kolejny telefon do sekretariatu ministra. Pani oddaje słuchawkę dyrektorowi gabinetu ministra, Tomaszowi Bojar-Fijałkowskiemu. Dyrektor zapoznał się już z zagadnieniami do wywiadu i obiecuje do końca weekendu zapoznać z nimi ministra. Prosi o telefon w poniedziałek, by uzgodnić termin spotkania.

Dyrektor Bojar-Fijałkowski rozmawiał z ministrem na temat wywiadu. Niestety, plan spotkań ministra na najbliższe trzy dni jest napięty. Czwartek i piątek też odpadają z powodu wizyty papieskiej. Jednak może uda się nas gdzieś wcisnąć – dyrektor prosi o telefon jutro.

Dyrektor Bojar-Fijałkowski z przykrością informuje, że się nie udało. Prosi o telefon w poniedziałek 29 maja.

Wysyłamy kolejny numer „Eurobuild Poland” do drukarni, bez wywiadu z ministrem. Tomasz Cudowski

Kategorie