EN

To był wieczór!

Editorial
Everything’s gonna be alright tonight – przewidzieli już w roku 1984 niezapomniani Tina Turner i David Bowie. Ale znali tylko część prawdy, bo tego wieczoru, 30 września 2021 roku, w hotelu DoubleTree by Hilton  wszystko poszło nie tylko „alright”, ale po prostu „awesome”!

Na jedenastej, długo wyczekiwanej Gali Eurobuild Awards był znakomity nastrój, wspaniali prowadzący, same dobre emocje i jeszcze lepsze spotkania. Ponieważ pozytywnych wibracji nigdy za wiele, zachęcam – przeżyjmy to jeszcze raz, czytając komentarze zwycięzców i oglądając fotorelację z tego wydarzenia.

A tak w ogóle, to co myślicie o wrześniu jako nowym terminie Gali? Może warto przenieść A-Day z zimowego, mokrego grudnia na złotą polską jesień?

A na razie mamy dla Was wydanie listopadowe, w którym jest całkiem sporo do czytania. Wracamy do tematu parków handlowych, które wychodzą zwycięsko z pandemicznej nocy i czeka na nich kolejka chętnych z workami pełnymi waluty. Zastanawiamy się także, czy do inwestycyjnej ekstraligi ma szansę wejść nowy, dość egzotyczny gracz o nazwie „farma wiatrowa”. Polecamy również analizę dotyczącą zmian w podejściu do projektowania miast po pandemii, a także raport z placu budowy – piszemy, jak budować w centrum miasta, żeby nie sparaliżować paru dzielnic.

Mamy też dla Was dodatek retailowy, w którym także znajdziecie same dobre, napawające otuchą wiadomości. Listopadowe wydanie Eurobuildu, które trzymacie w ręku, dostaną także goście tegorocznego MAPIC-u. Jeśli wybieracie się do pięknego o każdej porze roku Cannes, to „bon voyage” i „beaucoup de soleil”, ale jeśli spędzacie przełom listopada i grudnia na wysokości naszego równoleżnika, to… „soyez braves!”.

Kategorie