EN

Zasoby ludzkie

RSS

Robyg zmienia skład rady, w której zrobił miejsce m.in dla Piotra Starka

schedule 12 czerwca 2015

POLSKA 9 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Robyg podjęło decyzję o zmianie składu Rady Nadzorczej spółki. Nowo powołanymi członkami są: Michał Wnorowski, Krzysztof Kaczmarczyk, Piotr Stark i Jan Czarniecki. Obecnie rada liczy w sumie siedmiu członków.

Zasoby ludzkie

Nieruchomościowi i budowlani biegacze na Ekidenie

schedule 11 maja 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA W weekend w warszawskim Parku Szczęśliwickim odbyła się jedenasta edycja wyścigu sztafet maratońskich Ekiden. Udział wzięły także ekipy z nieruchomości i sektora budowlanego.

Rozwój działu wycen nieruchomości agencji BNP Paribas Real Estate Poland

schedule 08 maja 2015
Ewa Andrzejewska

POLSKA Do zespołu wycen nieruchomości w BNP Paribas Real Estate Poland dołączyło czterech nowych pracowników.

Siedmiu nowych w nadzorze Echo

schedule 13 kwietnia 2015
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Nowa rada nadzorcza Echo Investment będzie złożona z siedmiu osób.

Grzegorz Latała w zarządzie Mayland RE

schedule 09 kwietnia 2015
Aneta Cichla

POLSKA Grzegorz Latała został mianowany członkiem zarządu firmy deweloperskiej Mayland Real Estate.

Zasoby ludzkie

Zmiany w polskich strukturach IVG

schedule 09 kwietnia 2015
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Od drugiego kwartału 2015 roku, w konsekwencji zmian strukturalnych, IVG Institutional Funds w Polsce będzie funkcjonowało jako oddział firmy.

Zasoby ludzkie

Zmiana warty w PRCH

schedule 12 marca 2015
Aneta Cichla

POLSKA Radosław Knap pokieruje Polską Radą Centrów Handlowych na stanowisku dyrektora operacyjnego. Przy sterze PRCH zastapił Annę Szmeję-Kroplewską, która pełniła funkcję dyrektor generalnej przez 12 lat.

Ożywienie na rynku pracy w nieruchomościach

schedule 29 stycznia 2015
Aneta Cichla

POLSKA W 2014 roku portal Pracuj.pl opublikował ponad 25 tys. ogłoszeń o pracę w branży nieruchomości i budownictwa. To o 13,4 proc. więcej niż w 2013 roku – wynika z raportu „Specjaliści na rynku pracy 2014”.

Emmerson tworzy Commerson

schedule 22 stycznia 2015
Aneta Cichla

POLSKA Grupa Emmerson wprowadza na rynek nową markę – Commerson – podmiot, który zajmie się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, pomoże w poszukiwaniu lokalizacji, w procesie wynajmu, sprzedaży, negocjacji i adaptacji przestrzeni. Usługi firmy obejmują sektor biurowy, handlowy i magazynowy.

Griffin wzmacnia zespół

schedule 16 stycznia 2015
Aneta Cichla

POLSKA W ubiegłym roku spółka Griffin Real Estate rozpoczęła budowę warszawskiej Hali Koszyki, powiększyła portfel o kolejne obiekty komercyjne (Company House II, Bliski Office Center oraz Nordic Park w Warszawie) i tereny pod inwestycje oraz stworzyła platformę Griffin Property Finance II. W związku z tym, z końcem ubiegłego roku, doszło w firmie do awansów i zmian na stanowiskach kierowniczych.

Zasoby ludzkie

Dziesięć tysięcy pracowników pobiegnie charytatywnie

schedule 27 sierpnia 2014
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Już w połowie września na starcie największego charytatywnego biegu w Polsce, Poland Business Run, stanie 10 tys. uczestników reprezentujących kilkaset firm i instytucji.

Znane nazwiska w Radzie Nadzorczej Yareal Polska

schedule 25 czerwca 2014
Aneta Cichla

POLSKA Prof. Witold Orłowski, prof. Andrzej Blikle, Bogusław Kott oraz Maciej Witucki zostali powołani do Rady Nadzorczej Yareal Polska.

Zasoby ludzkie

BNP Paribas Real Estate z nowym prezesem

schedule 17 czerwca 2014
Tomasz Szpyt-Grzegórski

EUROPA Zmiany w zarządzie BNP Paribas Real Estate. Philippe Zivkovic został przewodniczącym rady nadzorczej, a Thierry Laroue-Pont nowym prezesem firmy.

Zasoby ludzkie

Nowy szef Savills w Polsce

schedule 12 czerwca 2014
Ewa Andrzejewska

POLSKA Tomasz Buras awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego Savills Polska. Nową funkcję zaczął pełnić 1 czerwca.

Zasoby ludzkie

Nowa twarz w Knight Frank

schedule 10 czerwca 2014
Eurobuild CEE

Agnieszka Mielcarz została head of retail asset management w Knight Frank.

EM&F: Jacek Bagiński zastąpi Macieja Szymańskiego

schedule 16 maja 2014
Aneta Cichla

POLSKA Maciej Szymański złożył rezygnację z funkcji członka zarządu i prezesa Empik Media & Fashion z uwagi na ograniczenie kompetencji spółki wobec spółek zależnych, jakie nastąpiło w wyniku uchwał przyjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy EM&F w dniu 10 kwietnia tego roku.

Dwóch Polaków w zarządzie Best Western

schedule 23 kwietnia 2014
Aneta Cichla

EUROPA Polska zyskała dwóch reprezentantów w zarządzie firmy Best Western Hotels na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę. Do władz spółki właśnie dołączył Daniel Łukaszewicz – dyrektor ds. rozwoju Grupy Dobry Hotel. Natomiast pierwszym Polakiem, który zasiadł w zarządzie firmy był Andrzej Wójcik – wiceprezes zarządu Satoria Group.

Zasoby ludzkie

Pracownicy branży facility management z chęcią zmienią pracodawcę

schedule 20 marca 2014
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Większość pracowników zatrudnionych w sektorze facility management w Polsce zmieniłaby pracodawcę. W niektórych zawodach 100 proc. zatrudnionych deklaruje gotowość do podjęcia innej pracy – wynika ze wstępnych wyników badania PropertyTalents i IFMA Polska.

Zasoby ludzkie

Lech Witecki żegna się z GDDKiA

schedule 13 lutego 2014
Aneta Cichla

POLSKA Premier Donald Tusk, na wniosek wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej, odwołał Lecha Witeckiego dotychczasowego p.o. dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Zasoby ludzkie

Wesołych Świąt życzy redakcja „Eurobuild CEE”!

schedule 23 grudnia 2013
Eurobuild CEE

Mówi się, że ryby głosu nie mają. Ale nie w redakcji „Eurobuild CEE” ! Z okazji Świąt przemówiły do nas również psy, koty, króliki i świnki morskie. Dziś to one składają Wam najserdeczniejsze świąteczne i noworoczne życzenia! Dziękujemy za współpracę. Budujcie, wynajmujcie, projektujcie i… informujcie nas o tym – tego życzymy Wam i sobie!

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie