EN

Zasoby ludzkie

RSS

Branża produkcyjna pełna optymizmu

schedule 20 marca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA W polskiej produkcji przemysłowej tak dobrze nie było od dziesięciu lat. Prognoza netto zatrudnienia dla tego sektora, dla najbliższego kwartału wynosi +26 proc., co oznacza więcej ofert zatrudnienia i dobre perspektywy dla poszukujących pracy w branży produkcyjnej. To dwudziesty kwartał z rzędu, gdy firmy z tego sektora będą zwiększać swoje zespoły – czytamy w raporcie ManpowerGroup.

Zasoby ludzkie

SSC/BPO znaczącą gałęzią gospodarki

schedule 15 marca 2018
Anna Pakulniewicz

POLSKA Rynek usług wspólnych dla biznesu w Polsce się rozwija w dynamicznym tempie. Rynek pracy w Polsce się stabilizuje, pracownicy poszukują natomiast nowych wyzwań i coraz to lepszych warunków pracy i coraz bardziej skomplikowanych zadań. Nie trzeba już w tym celu wyjeżdżać za granicę – zagraniczne koncerny przychodzą w poszukiwaniu wysokiej obsługi swojego biznesu do Polski – otwierając centra usług wspólnych. O rynku pracy w sektorze usług wspólnych dla biznesu, jaki ma wpływ na rynek nieruchomości i najnowszym raporcie dla potencjalnych inwestorów, którego premiera została zaplanowana na targi inwestycyjne MIPIM 2018 w Cannes rozmawiamy z Katarzyną Potrzuską-Chwojnicką, starszym specjalistą ds. obsługi klienta z sektora SSC/BPO w firmie zajmującej się zasobami ludzkimi Randstad Polska.

Zasoby ludzkie

Argon zamiast Galta

schedule 08 marca 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Kancelaria prawna Galt Legal zmienia nazwę i model biznesowy. Firma będzie działać pod nazwą Argon Legal i skupi się na obsłudze prawnej biznesu.

Zasoby ludzkie

Andrzej Wroński awansowany na asset managera w Europie

schedule 31 stycznia 2018
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Andrzej Wroński awansował na stanowisko dyrektora ds. zarządzania aktywami P3. Będzie odpowiadał za zarządzanie aktywami i obiektami w całym portfolio grupy.

Zasoby ludzkie

Skanska dzieli się na północ i południe

schedule 12 stycznia 2018
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Deweloper biurowy Skanska Property Poland przeprowadził zmiany i awanse w firmie. Są one wynikiem podziału organizacyjnego na dwa regiony projektowe: północny i południowy.

Awanse w Colliers International

schedule 11 stycznia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Dziewięcioro dotychczasowych partnerów spółki Colliers International otrzymało tytuły senior partnerów. Są to nowo utworzone stanowiska w firmie.

Zasoby ludzkie

Zmiany w Liebrecht & Wood

schedule 03 stycznia 2018
Anna Pakulniewicz

POLSKA Grupa Liebrecht & Wood powołała do kadry zarządzającej Magdalenę Bartkiewicz-Podobę na stanowisko dyrektora generalnego Liebrecht & Wood Poland.

Zasoby ludzkie

Orbis ma nowego dyrektora

schedule 03 stycznia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Jacek Stasikowski został powołany na stanowisko dyrektora ds. rozwoju Grupy Hotelowej Orbis w Polsce, odpowiedzialnego za umowy o franczyzę i zarządzanie.

Zasoby ludzkie

Rezygnacje w Echach i Griffinie

schedule 21 grudnia 2017
Tomasz Szpyt-Grzegórski

POLSKA Przemysław Krych zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Echo Investment, a Mikołaj Martynuska z członkostwa w zarządzie firmy.

Zasoby ludzkie

Piotr Korek prezesem P.A. Novy

schedule 26 października 2017
Aneta Cichla

POLSKA Piotr Korek, były wiceprezes Tesco Polska, objął stery w giełdowej spółce P.A. Nova. Na stanowisku prezesa zastąpi Ewę Bobkowską, która pozostanie w zarządzie firmy.

Zmiany w zarządzie PKP

schedule 06 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA 3 marca nadzwyczajne walne zgromadzenie Polskich Kolei Państwowych podjęło decyzję o odwołaniu z funkcji prezesa zarządu Mirosława Pawłowskiego oraz członków zarządu – Cecylii Lachor, Michała Beima oraz Marka Michalskiego. Nowym prezesem zarządu jest Krzysztof Mamiński.

Zmiany w radzie Awbudu

schedule 03 marca 2017

POLSKA Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Awbudu podjęło uchwały w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej spółki.

Zasoby ludzkie

Panie z Ladies First planują rok

schedule 01 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Cykliczne projekty, takie jak otwarte spotkania networkingowe i newsletter Success Stories, a także nowe inicjatywy: Baza Ekspertek oraz plan wdrożenia cyklu szkoleń Women Leadership-Przywództwo kobiet w biznesie to planowane działania na ten rok Stowarzyszenia Liderek w Biznesie Ladies First.

Więcej wiceprezesów w zarządzie Apsys Polska

schedule 01 marca 2017
Eurobuild CEE

POLSKA W lutym zmieniony został skład osobowy zarządu oraz funkcje członków zarządu dewelopera centrów handlowych, spółki Apsys Polska.

Smart working służy wszystkim

schedule 02 lutego 2017
Eurobuild CEE

POLSKA Według danych Future Workplace, najbardziej cenionym przez pracowników benefitem jest dziś elastyczność, która wyprzedza m.in. bonusy związane z opieką medyczną. Jednak, na skalę międzynarodową, elastyczny model pracy oferuje zaledwie jedna trzecia firm.

Zmiany na szczycie POHiD-u

schedule 16 stycznia 2017
Anna Pakulniewicz

POLSKA W styczniu 2017 roku nastąpiły zmiany organizacyjne w Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji.

Zasoby ludzkie

Inżynierowie wygrali w ping-ponga

schedule 06 grudnia 2016
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Przedstawiciele firm Mercury Engineering, a także ECE i Strabag stanęli na podium pierwszej edycji turnieju tenisa stołowego dla branży nieruchomościowej, Real Estate Team Table Tennis Tournament, który odbył się w klubie sportowym Spójnia w Warszawie.

Zmiany w zarządzie CCC

schedule 22 listopada 2016
Eurobuild CEE

POLSKA Piotr Nowjalis nie będzie wiceprezesem zarządu grupy CCC. Złożył on rezygnację ze skutkiem na dzień 4 stycznia 2017 roku. Rada Nadzorcza powołała trzech nowych wiceprezesów: Karola Półtoraka, Marcina Czyczerskiego oraz Marcina Pałażeja.

Zmiany w zarządzie Xcity Investment

schedule 08 listopada 2016

POLSKA 3 listopada Maciej K. Król złożył rezygnację z przyczyn osobistych ze stanowiska prezesa zarządu Xcity Investment.

Stowarzyszenie Ladies First zarejestrowane

schedule 02 listopada 2016

POLSKA Stowarzyszenie liderek w biznesie Ladies First zostało oficjalnie zarejestrowane.

Wydanie 11 (283) listopad 2023

Kategorie