EN

Michał Ptaszyński

Logicor

Europa Środkowo-Wschodnia
Michał Ptaszyński

Z początkiem 2018 roku Michał Ptaszyński objął stanowisko senior asset managera w warszawskim biurze firmy Logicor. Będzie on odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie nowych najemców oraz za negocjowanie umów najmu w obiektach należących do portfela firmy Logicor w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Michał Ptaszyński z sektorem nieruchomości komercyjnych związany jest od początku swojej kariery zawodowej, czyli od blisko 20 lat. Zanim dołączył do zespołu Logicor, przez sześć lat pracował w firmie Prologis na stanowisku dyrektora działu land & development, gdzie odpowiadał za wyszukiwanie nowych możliwości inwestycyjnych poprzez zakup/sprzedaż gruntów lub istniejących projektów, realizację strategii firmy w zakresie gospodarowania gruntami oraz pozyskiwanie nowych klientów. Wcześniej był dyrektorem ds. nieruchomości w gdańskiej firmie deweloperskiej Torus. Pracował także na stanowiskach kierowniczych w Agencji Rozwoju Pomorza i w Grupie Zarządzającej Pomerania.

Michał jest absolwentem wydziału Geodezji i Gospodarki na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Ponadto był wykładowcą z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami na Wydziale Pomorskim w Gdańsku. Posiada licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz tytuł CCIM (Certified Commercial Investment Member).

Kategorie