EN

Izabela Miazgowska

Knight Frank

Polska
Izabela Miazgowska

Liczący niemal 60 osób Dział Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank ma nowego dyrektora. Od maja kieruje nim Izabela Miazgowska, która wcześniej pełniła funkcję zastępcy dyrektora działu.

Izabela Miazgowska dołączyła do Knight Frank w lutym 2013 roku jako zarządca nieruchomości. W 2014 roku awansowała na stanowisko menadżera kluczowych klientów. Była odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami m.in. dla funduszu Azora oraz Qatar Holding. W 2017 roku awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora Działu Nieruchomości, nadal zarządzając nieruchomościami, m.in. dla Azory. Od maja 2018 roku jest dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

Izabela jest doświadczonym ekspertem. Posiada 18 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do Knight Frank pracowała dla wielu klientów, zajmując się zarówno doradztwem w zakresie wynajmu powierzchni, zarządzaniem, jak i sprzedażą.

Izabela jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej w zakresie wyceny nieruchomości. Posiada licencję pośrednika nieruchomości (nr 2611) oraz zarządcy nieruchomości (nr 23 185).

Kategorie