EN

Peter Pecnik

HB Reavis Poland

Polska
Peter Pecnik

HB Reavis powołał Petera Pecnika na stanowisko prezesa zarządu swojego oddziału w Polsce. Zastąpi on na tym stanowisku Stanislava Frnkę, który odchodzi z firmy po 12 latach.
Nowy prezes pokieruje on 170-osobowym zespołem odpowiedzialnym za realizację projektów na największym z rynków, na których działa grupa HB Reavis. Strategia firmy nadal ma być skoncentrowana na tworzeniu biur spełniających potrzeby użytkowników, pozytywnie wpływających na ich efektywność i samopoczucie. Dotychczasowy prezes HB Reavis Poland, Stanislav Frnka, odchodzi z firmy po ponad 12 latach.

Peter Pecnik do tej pory piastował stanowisko Head of Corporate Finance, odpowiadając za budowanie dobrych relacji firmy z inwestorami i pożyczkodawcami. Jako prezes HB Reavis Poland, ma kontynuować działania firmy oparte na tworzeniu najwyższej jakości miejsc zapewniających wyjątkowe doświadczenia. Peter Pecnik posiada 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i finansów. Do zespołu HB Reavis dołączył w 2008 roku. Wcześniej pracował w dziale Financial Advisory Services Deloitte, Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju oraz Tatra Banka.

Kategorie