EN

Paweł Tarkowski

Logicor

Polska
Paweł Tarkowski

W kwietniu 2019 roku Paweł Tarkowski dołączył do zespołu Logicor, obejmując stanowisko asset managera w warszawskim biurze firmy. Będzie on odpowiedzialny za miejskie obiekty logistyczne należące do portfela firmy Logicor, zlokalizowane głównie w obrębie regionu warszawskiego.

Paweł jest związany z sektorem nieruchomości komercyjnych od ponad 10 lat, a swoje doświadczenie zdobywał pracując w wielu agencjach nieruchomości. Przez ostatnie dwa lata Paweł zajmował stanowisko dyrektora działu biurowego w firmie Cream. Wcześniej był odpowiedzialny za wynajem w budynkach Bema 83, Leszno 12 i 14, Połczyńska 104. Pracował z Impelem, Centrum Projektów Europejskich, Cadagua Concept Development, Atlas Estates, IVG (Triuva), ECI, Yarealem, Hilti, Nikonem, Centrum Medycznym Gamma. Paweł posiada szeroką wiedzę z zakresu nieruchomości i zrozumienie specyfiki tego biznesu, w tym sprzedaży oraz aspektów technicznych i konstrukcyjnych.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie otrzymał tytuł magistra nauk politycznych oraz Politechniki Warszawskiej, na której ukończył studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości.

Kategorie