EN

Artyom Perevedentsev

BNP Paribas Real Estate

ŚWIAT
Artyom Perevedentsev

Firma BNP Paribas Real Estate zatrudniła eksperta do spraw nieruchomości hotelowych Artyoma Perevedentseva, który dołączył do struktur Międzynarodowej Grupy Inwestycyjnej (International Investment Group, IIG) spółki. Atryom pracować będzie w londyńskiej siedzibie spółki.

Artyom Perevedentsev ma 33 lata, uzyskał tytuł magistra ekonomii w Maxwell School, Syracuse University, Nowy Jork. Przed rozpoczęciem pracy w BNP Paribas Real Estate pracował dla Eastdil Secured LLC (Hotel M&A Advisory EMEA), Yotel Ltd. (Dyrektor, Business Development EMEA, w funduszu inwestującym w i zarządzającym hotelami częściowo należącym do Starwood Capital), Black Sand Investments JSC (na stanowisku doradcy zarządu bułgarsko-austriackiego inwestora działającego na rynku nieruchomości (co obejmowało również nieruchomości hotelowe) oraz UniCredit Group (analityk w corporate structured finance CEE).

W swoich nowych zadaniach Artyom koncentrował się będzie na rozwoju współpracy pomiędzy zespołami doradczymi z obszaru nieruchomości hotelowych działającymi na terenie Wielkiej Brytanii i całej Europy oraz międzynarodowymi platformami inwestycyjnymi na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Kategorie