EN

Marta Kulik

Cresa

Polska
Marta Kulik
Marta Kulik objęła stanowisko HR business partnera w firmie Cresa. Jej głównym zadaniem będzie wspieranie celów strategicznych firmy i opracowywanie rozwiązań związanych z zasobami ludzkimi.
– Ze względu na dynamiczny rozwój firmy Cresa w Polsce istotne jest obecnie odpowiednie wsparcie kadry menedżerskiej w realizacji planów długoterminowych – mówi Piotr Kaszyński, partner zarządzający w firmie Cresa Polska.
– Rolą HR business partnera jest szersze spojrzenie na działalność firmy i umiejętne odpowiadanie na potrzeby organizacji i pracowników. W dzisiejszych czasach ważne jest zwiększenie efektywności procesów, długofalowa współpraca oraz budowanie dobrych relacji biznesowych – mówi Marta Kulik, HR business partner, Cresa Polska.
Marta Kulik przed dołączeniem do firmy Cresa pracowała w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Michael Page, gdzie odpowiadała za rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Marta z sukcesem zakończyła projekty rekrutacyjne, głównie w sektorach FMCG i nieruchomości, jak również w spółkach notowanych na GPW. Doświadczenie zdobywała również w sektorze finansowym. Marta jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu w Aveiro w Portugalii oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Kategorie