EN

Sylwia Toczyska

Alto Accounting

Polska
Sylwia Toczyska
Sylwia Toczyska stanęła na czele zespołu Alto Accounting jako dyrektor zarządzająca. Sylwia będzie odpowiadać za nadzór nad outsourcingiem usług księgowych i kadrowo-płacowych oraz za wsparcie firm działających w różnych sektorach gospodarki z uwzględnieniem branży nieruchomości i zaawansowanych technologii, z którymi związana jest od 20 lat.
Sylwia była zaangażowana w kluczowe transakcje z rynku nieruchomości, które w ostatnich latach zostały przeprowadzone w regionie Europy Środkowo-Wschodniej przez inwestorów z Europy, Azji czy USA. Ponadto Sylwia ma doświadczenie w zakresie księgowości, raportowania według międzynarodowych standardów (IFRS, US GAAP’s) oraz podatków przy obsłudze międzynarodowych przedsiębiorstw, jak i funduszy typu private equity.
Regularnie bierze udział w lokalnych i międzynarodowych wydarzeniach jak targi MIPIM i Expo oraz w konferencjach w roli prelegenta. Jest autorką wielu publikacji o tematyce podatkowej.
Od roku 2009 Sylwia jest doradcą podatkowym. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w międzynarodowych firmach Vistra, GE Power Control i Rossmann. W Alto Sylwia będzie realizowała założoną strategię związaną ze wzrostem firmy, poszerzaniem jej oferty produktowej dla poszczególnych branż (ze szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomościowej) oraz dalszymi wzmocnieniami w zespole.

Kategorie