EN

Tomasz Cudowski

Eurobuild CEE

Polska
Tomasz Cudowski

Od 1 lipca obowiązki redaktora naczelnego Eurobuildu pełni Tomasz Cudowski.

Tomek jest związany z Eurobuildem od 2005 roku – pełnił już obowiązki redaktora naczelnego na przełomie 2006 i 2007 roku, a od roku 2016 zajmuje stanowisko starszego redaktora – jest m.in. autorem podkastów (wywiadów z najciekawszymi osobowościami rynku), ponadto prowadzi firmowe konferencje i webinaria.

Tomek był redaktorem naczelnym i wydawcą wielu mediów nieruchomościowych, m.in. Real Estate Monitora, Gazety Mieszkaniowej, Rynku Nieruchomości Warszawskich i Wspólnoty Mieszkaniowej. Branżę poznał nie tylko od strony teoretycznej – kierował Działem Badań Rynkowych i Doradztwa firmy JLL. Nabytą wiedzą i doświadczeniem dzielił się podczas warsztatów prasowych dla studentów dziennikarstwa.

Z wykształcenia jest rusycystą i historykiem literatury, absolwentem Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecną pracę w Eurobuildzie łączy ze współpracą z programem II Polskiego Radia, hobbystycznie prowadzi serwis Humoreski.pl, ponadto pisze doktorat na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

Kategorie