EN

Jean-Christophe Bonnois

Ceetrus Polska

Polska
Jean-Christophe Bonnois

Jean-Christophe Bonnois od 1 lipca pełni funkcję dyrektora ds. rozwoju w Ceetrus Polska. Jego zespół jest odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie nowych inwestycji firmy, od opracowania projektów do zakończenia prac budowlanych.

Wyzwaniem dla mojego zespołu będzie budowa – przy pełnym poparciu lokalnych władz i obywateli – ambitnych projektów uwzględniających nowoczesne, zrównoważone rozwiązania. Chcemy, żeby nasze inwestycje były przestrzeniami codziennego życia, spełniającymi takie wymagania współczesnych społeczności, jak dostępność i komfort, zapewniającymi dostęp do szerokiego zakresu usług, handlu, rozrywki i kultury – deklaruje Jean-Christophe Bonnois, dyrektor ds. rozwoju w Ceetrus Polska.

W pierwszej kolejności Jean-Christophe Bonnois zajmie się się zakończeniem fazy przygotowawczej i uzyskania pozwoleń administracyjnych dla inwestycji w warszawskim Wilanowie oraz w Góraszce na Mazowszu, a także dla pozostałych projektów, o których firma wkrótce poinformuje rynek.

Do końca roku Ceetrus chce skupić się również na pozyskaniu nowych partnerów biznesowych – zapowiada nowy dyrektor ds. rozwoju.

Jean-Christophe Bonnois ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Po ukończeniu studiów z zakresu budownictwa na Ecole Superieure De La Construction De Grenoble we Francji doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Chinach, gdzie zrealizował 17 projektów z zakresu rozbudowy, remodelingu i mixed-use, a także w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie odpowiadał za 24 kluczowe inwestycje. Do Grupy Auchan dołączył w 2007 roku, gdzie jego zadaniem było utworzenie spółki zależnej działającej na rynku nieruchomości, dzięki czemu grupa mogła rozwijać się w tym obszarze, przekształcając aktywa na różnych rynkach. Jean-Christophe Bonnois zastąpił na stanowisku André Decroix, który pełnił tę funkcję od 2016 roku.

Kategorie