EN

Magdalena Gutowska

Tecas Fitout

Polska
Magdalena Gutowska

Firma Tecas, funkcjonująca od ponad pięciu lat na rynku usług ogólnobudowlanych, zdecydowała o rozszerzeniu działalności o specjalistyczne usługi wykończeniowe i powołała w lipcu 2020 nową spółkę Tecas Fitout. Funkcję prezesa zarządu nowej firmy objęła Magdalena Gutowska, która jako dyrektor ds. rozwoju biznesu będzie kierowała wszystkimi aspektami działalności firmy.

Magdalena Gutowska jest z wykształcenia architektem, ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Skończyła też podyplomowe studia z zakresu biznesu i zarządzania na Wojskowej Akademii Technicznej.

Doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości i budownictwa zdobyła pracując jako projektant, deweloper, project manager, kierownik zespołu i wreszcie - dyrektor generalny, działając zarówno w szeregach dużych międzynarodowych korporacji (HOK, Davis Langdon, Aecom, Tetris, Aldesa), jak i prywatnych podmiotów z kapitałem polskim i zagranicznym (Baranowitz Polska, London & Cambridge Properties, Europtima, Blue Projects). Członkini – założycielka, a w bieżącej kadencji również prezeska Stowarzyszenia WIREP - Women in Real Estate in Poland.

Kategorie