EN

Damian Osiak

Griffin Real Estate

Polska
Damian Osiak

Do zespołu Griffin Real Estate dołączył Damian Osiak, specjalista w zakresie finansów, obejmując stanowisko associate investment. Nowy ekspert odpowiada za rozwój platformy European Logistics Investment (ELI). W zakresie jego kompetencji są również kwestie związane z relacjami z inwestorami oraz pozyskiwaniem finansowania dłużnego.

Damian Osiak specjalizuje się w dziedzinie finansów korporacyjnych, modelowania finansowego oraz inwestycji, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru nieruchomości. Przed dołączeniem do Griffin Real Estate był związany z działem finansów korporacyjnych globalnej firmy doradczej PwC. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał także w Cromwell Property Group. Damian Osiak jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz programu CEMS MIM. Jego kwalifikacje zawodowe w zakresie finansów potwierdza również międzynarodowy certyfikat ACCA.

Jako associate investment, Damian Osiak odpowiada przede wszystkim za rozwój European Logistics Investment – platformy inwestycyjnej, której współwłaścicielem i zarządcą jest Griffin Real Estate.

Kategorie