EN

Wojciech Zielecki

Peakside Capital Advisors

Polska
Wojciech Zielecki

Wojciech Zielecki dołączył do zespołu Peakside Capital Advisors w Polsce. Objął stanowisko project management directora i będzie odpowiedzialny za zarządzanie i nadzór nad realizowanymi projektami Peakside w Polsce. Ma ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe. Przed dołączeniem do Peakside Wojciech Zielecki jako chief delivery officer i head of project management kierował zespołami i nadzorował projekty dla Polcom Group. Wcześniej związany był JLL
w Polsce (Jones Lang LaSalle), gdzie doświadczenie zawodowe zdobywał przez dziewięć lat piastując stanowiska senior project managera, project directora i directora. Wcześniej karierę zawodową budował także za granicą pracując w Wielkiej Brytanii w Sir Robert McAlpine oraz w JW Construction Holding i Olejnik Systemy Magazynowe.

Wojciech Zielecki jest absolwentem wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiskowej Politechniki Rzeszowskiej. Ukończył także University of the West of England w Bristolu w Wielkiej Brytanii i posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno–budowlanej. Jest również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Kategorie