EN

Agata Stańkowska

Sierra Balmain

Polska
Agata Stańkowska

Stanowisko dyrektora zespołu ds. leasingu objęła Agata Stańkowska, dotychczas pełniąca funkcję associate director w zespole wynajmu powierzchni handlowych, wieloletni członek grupy Sierra Balmain.

Agata Stańkowska to ekspert w branży nieruchomości, specjalizujący się w komercjalizacji, planowaniu i wdrażaniu strategii najmu w galeriach, parkach handlowych oraz centrach logistycznych. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe na rynkach nieruchomości: komercyjnych, biurowych, przemysłowych i magazynowych. Wcześniej pracowała w AIG Lincoln (dziś White Star Real Estate), od 8 lat związana jest z Sierra Balmain (dawniej Balmain Asset Management).

Agata Stańkowska, podczas kariery w Balmain Asset Management i Sierra Balmain, była zaangażowana w prawie cały portfel nieruchomości firmy w Polsce, odpowiadając za komercjalizację takich obiektów, jak Centrum Handlowe Ferio w Koninie, Galeria Pomorska w Bydgoszczy, Galeria Panorama w Poznaniu, Centrum Aura w Olsztynie, Centrum Galardia w Starachowicach, Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu, Galeria Turzyn w Szczecinie, Centrum Zakopianka oraz Galeria Kazimierz w Krakowie, a także Centrum Jantar w Słupsku, Centrum Echo w Radomiu oraz Centrum Zielone Tarasy w Elblągu.

Agata Stańkowska pracuje również przy komercjalizacji Galerii oraz Parku Handlowego Emka w Koszalinie. Ponadto jest odpowiedzialna za Galerię Malta w Poznaniu oraz Europę Centralną w Gliwicach.

Kategorie