EN

Maciej Olczyk

HB Reavis

Polska
Maciej Olczyk

Maciej Olczyk dołączył do ścisłego kierownictwa HB Reavis w Polsce jako członek zarządu, a także stanął na czele budowlanego ramienia firmy. Będzie nadzorował procesy budowlane związane z realizacją inwestycji spółki w Polsce. Należą do nich między innymi trzy wielofunkcyjne wieżowce Varso Place oraz kampus biurowy Forest w Warszawie.

Zespół budowlany kierowany przez Macieja Olczyka liczy prawie 50 specjalistów – blisko jedną trzecią wszystkich zatrudnionych w polskim oddziale HB Reavis. Od 1 października Maciej Olczyk, jako deputy country construction officer, nadzoruje budowę przestrzeni pracy o łącznej powierzchni ponad 140 tys. mkw. Nowe obowiązki łączy z dalszym liderowaniem zespołowi odpowiedzialnemu za budowę Varso Tower.

Maciej Olczyk posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży budowlanej i nieruchomości. Z HB Reavis jest związany od ponad 8 lat i w tym czasie uczestniczył także w realizacji budynków biurowych West Station i Gdański Business Center. Wcześniej zajmował stanowisko project managera w firmie Hill International oraz kierownika robót w Warbudzie. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej, a także Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.

Kategorie