EN

Chris Zeuner

7R

Polska
Chris Zeuner

Po roku pracy na stanowisku dyrektora niewykonawczego w 7R Chris Zeuner zostanie członkiem zarządu firmy na stanowisku Chief Investment Officer. Od 1 stycznia 2021 roku będzie odpowiedzialny za dalszą ekspansję 7R, która obejmuje plany wejścia polskiego dewelopera powierzchni magazynowo-przemysłowych na nowe rynki europejskie.

Chris Zeuner obejmie nowe stanowiska z początkiem roku, rezygnując tym samym z funkcji szefa europejskiego oddziału w Amstar, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie międzynarodową platformą nieruchomości.

Chris ma liczne osiągnięcia w zakresie private equity i sprawdzone umiejętności rozwijania biznesu w branży nieruchomości w całej Europie, co pozwoli mu objąć wiodącą rolę w procesie ekspansji 7R, także na nowe rynki europejskie – mówi Tomasz Lubowiecki, prezes 7R.

Chris Zeuner ma ponad 20-letnie doświadczenie w inwestowaniu i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Przed dołączeniem do Amstar w 2017 r., był szefem biznesu LaSalle Investment Management na Europę Centralną, dyrektorem zarządzającym w JER Partners oraz szefem ds. przejęć i rozwoju biznesu w GE Real Estate dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma 7R dostarczyła do tej pory na polski rynek ponad 690 tys. mkw. powierzchni logistycznej klasy A, a w planach dewelopera jest kolejne 1,25 mln mkw. Od 2018 roku 7R rozwija w Polsce koncepcję magazynu miejskiego – 7R City Flex Last Mile Logistics.

Kategorie