EN

Tadeusz Jachowicz

Gleeds Polska

Polska
Tadeusz Jachowicz

Tadeusz Jachowicz, pełniący dotychczas funkcję dyrektora Gleeds Polska oraz dyrektora regionalnego CEE Gleeds Europe Holding Ltd., od początku 2021 roku skupi się na ekspansji i rozwoju działalności Gleeds na rynku europejskim, dbając o dalszy rozwój oddziału Gleeds na Ukrainie, jak również usługi świadczone na terenie Federacji Rosyjskiej, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii i innych krajach dawnego bloku wschodniego, jak również innych regionach europejskich.

Jest związany z grupą Gleeds od ponad 25 lat. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, którą ukończył z tytułem magistra inżyniera budownictwa. Jest członkiem RICS (Project Management) oraz posiada uprawnienia budowlane do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budynków i robót budowlanych.

W swojej 35-letniej karierze zawodowej Tadeusz zdobył doświadczenie w branży budowlanej, realizując i nadzorując szereg zróżnicowanych inwestycji. Dołączył do Gleeds Polska w 1995 roku jako senior project manager, aby w 2003 roku przejąć kierownictwo nad Gleeds Polska. Od 2012 roku piastuje również funkcję dyrektora regionalnego CEE.

Kategorie