EN

Krzysztof Poznański

PRCH

Polska
Krzysztof Poznański

Na stanowisko dyrektora zarządzającego Polskiej Rady Centrów Handlowych powołano Krzysztofa Poznańskiego, menadżera z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami, operacjami i sprzedażą. Nowy dyrektor zarządzający od lat jest związany z branżą centrów handlowych.

Krzysztof Poznański zarządzał operacjami spółki Multikino oraz firmami G4S Security Systems, ISS Facility Services, czy Aamal Services. Ma doświadczenia w sektorze facility services powiązanym z branżą nieruchomości na rynkach międzynarodowych, gdzie m.in. odpowiadał za zarządzanie P&L, rozwój biznesu i pozyskiwanie klientów. Odpowiadał między innymi za przygotowanie do uruchomienia, otwarcie centrum handlowego i biurowego Złote Tarasy w Warszawie.

Krzysztof Poznański będzie współodpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii działania oraz dalszego rozwoju Polskiej Rady Centrów Handlowych. Do jego obowiązków będzie należała współpraca z członkami oraz partnerami stowarzyszenia, reprezentowanie interesów branży na arenie krajowej i międzynarodowej oraz zarządzanie operacyjne organizacją.

Kategorie