EN

Karolina Nitowska

Newbridge Poland

Polska
Karolina Nitowska

Newbridge Poland wzmacnia dział najmu. Nowym leasing managerem firmy została Karolina Nitowska. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za strategię najmu, działania związane z komercjalizacją oraz rozwój relacji z najemcami w firmie.

Do jej głównych zadań należeć będzie m.in. przygotowanie i wdrożenie nowej strategii najmu dla portfolio Newbridge, prowadzenie negocjacji oraz bieżący kontakt z najemcami. Nowa leasing manager będzie również współpracować z działem development pod kątem dalszego etapu modernizacji i rozwoju istniejących już obiektów, jak i nowych inwestycji, m.in. planowanego nabycia kolejnych obiektów oraz ich rozbudowy.

Karolina Nitowska posiada ponad dziewięcioletnie doświadczenie w branży retail. Od 2015 roku pełniła funkcję senior associate w firmie Colliers International, gdzie była odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowej w imieniu właścicieli nieruchomości. Do jej obowiązków należała również reprezentacja najemców. Przed zatrudnieniem w Colliers pracowała na stanowisku negocjatora ds. wynajmu w firmie Aspenn, gdzie zdobywała doświadczenie w obszarze najmu obiektów handlowych takich jak Nowa Stacja w Pruszkowie, Galeria Siedlce, Galeria Jurowiecka, Ferio Wawer czy Turawa Park.

Jest absolwentką warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku finanse i rachunkowość oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku gospodarka przestrzenna.

Kategorie