EN

Marcin Klammer

HB Reavis

Polska
Marcin Klammer

Firma HB Reavis powołała Marcina Klammera na stanowisko prezesa zarządu swojego polskiego oddziału.

Marcin Klammer dołączy do HB Reavis w maju tego roku. Do tej pory pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju w Unibail-Rodamco-Westfield. Wcześniej był prezesem zarządu BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez wiele lat zarządzał firmą Arcadis oraz był w niej dyrektorem jednego z kluczowych sektorów rynku na całą Europę.

Do zadań Marcina Klammera w nowej roli należeć będzie nadzór nad dokończeniem budowy flagowych inwestycji HB Reavis w Warszawie – wieżowca Varso Tower oraz kampusu biurowego Forest, jak również poszukiwaniem okazji do realizacji nowych projektów. W ramach ścisłego kierownictwa polskiego oddziału, Marcin Klammer będzie współpracował z członkami zarządu: Sebastianem Prociem, odpowiedzialnym za akwizycje i działalność deweloperską, Karolem Wyką, nadzorującym procesy wynajmu, oraz Maciejem Olczykiem, sprawującym pieczę nad budowlanym ramieniem HB Reavis.

Obecny prezes HB Reavis Poland, Peter Pecnik, pozostaje w strukturach grupy HB Reavis jako jej dyrektor finansowy i wykonawczy.

Kategorie