EN

Robert Włoszek

Adgar Poland

Polska
Robert Włoszek

Do zespołu Adgar Poland dołączył Robert Włoszek, obejmując stanowisko dyrektora operacyjnego. Odpowiadać będzie za planowanie i nadzór nad pracą zespołów zarządzających obiektami z portfolio spółki oraz obsługę techniczną budynków. Jednym z jego najważniejszych celów na ten rok będzie nadzór nad ukończeniem najnowszej inwestycji Adgar Poland, jakim jest Brain Embassy, zlokalizowane przy ul. Czackiego w Warszawie.

Robert Włoszek posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Prawie 5 lat współpracował z międzynarodową firmą Colliers, gdzie na pozycji technical quality manager zajmował się technicznym wsparciem zarządców podczas ich codziennej pracy oraz audytowaniem pracy zespołów technicznych w budynkach biurowych i magazynowych. W przeszłości, przez prawie 4 lata, był kierownikiem technicznym w jednym z budynków Adgar Poland, a jednocześnie kierował zespołem obsługi technicznej na stanowisku facility manager.

Robert jest inżynierem i absolwentem Politechniki Warszawskiej. Podyplomowo ukończył również studia na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami na SGGW.

Kategorie