EN

Karolina Furmańska

Cushman & Wakefield

Polska
Karolina Furmańska

Do Działu Doradztwa i Analiz Rynkowych w Cushman & Wakefield na stanowisku senior residential analyst dołączyła Karolina Furmańska, która będzie odpowiedzialna za doradztwo dla klientów z sektora PRS. Nowo zatrudniona będzie także wsparciem transakcyjnym dla inwestorów prowadzonym przez Dział Rynków Kapitałowych.

Karolina Furmańska posiada ponad 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, skoncentrowane wokół rynku mieszkaniowego oraz inwestycji alternatywnych - mieszkania na wynajem, domy studenckie oraz co-living. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za szereg działań koncentrujących się na doradztwie w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, do których będą należeć: udział w transakcjach inwestycyjnych na rynku PRS, przygotowywanie raportów doradczych dla klientów – deweloperów i inwestorów, odpowiedzialność za wewnętrzne bazy danych dot. sektora mieszkaniowego, przygotowywanie analiz i raportów okresowych oraz udział jako ekspert w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.

Swoją działalność na rynku nieruchomości rozpoczęła w 2009 roku, podejmując pracę w Biurze Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m.st. Warszawy, gdzie koncentrowała się przede wszystkim na nabywaniu i regulacji stanów prawnych nieruchomości. Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield była członkiem zespołu Living Investment w JLL, który zajmuje się doradztwem transakcyjnym obejmującym nieruchomości mieszkaniowe na wynajem, domy studenckie, co-living i inne aktywa generujące dochód w sektorze mieszkaniowym. Wcześniej, od lipca 2012 roku, pracowała w REAS, firmie doradczej specjalizującej się w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, zajmując się zadaniami związanymi z doradztwem w zakresie projektów deweloperskich oraz zagadnieniami związanymi z tzw. ustawą deweloperską. W 2018 roku REAS stał się częścią JLL.

Karolina Furmańska jest absolwentką Międzywydziałowego Studium Gospodarki Przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Wydziału Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej o specjalności Systemy Informacji Przestrzennej. Ukończyła także Podyplomowe Studium Rzeczoznawstwa Majątkowego, Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami i Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami.

Kategorie