EN

Michał Brzeziński

Cushman & Wakefield

Polska
Michał Brzeziński

Osobą odpowiedzialną za wdrażanie dedykowanej usługi oraz dalszy rozwój sektora e-commerce z perspektywy nieruchomościowej będzie nowo zatrudniony Michał Brzeziński, associate, eCommerce.

Związany jest z działalnością sprzedażową od 2008 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Indeco, gdzie przez ponad 7 lat odpowiedzialny był za Sales Business Development na terenie Polski oraz UK w spółce będącej europejskim producentem i liderem rozwiązań systemów przesuwnych. Następnie przez dwa lata pełnił funkcję Sales & Business Development Managera na region CEE w grupie chemicznej Tessenderlo, gdzie współpracował z największymi europejskimi producentami wyrobów z tworzyw sztucznych. Od 2017 związany z grupą Integer.pl (właścicielem InPost). Początkowo odpowiedzialny był za rozwój usług cross-border na terenie UE, a następnie, jako Global Account Manager, w dziale Global Commercial skupiając się na regionie EEA & APAC odpowiadał za sprzedaż, wdrożenie oraz rozwój strategicznych klientów międzynarodowych z segmentów e-commerce oraz logistycznego.

Na nowym stanowisku Michał Brzeziński będzie odpowiedzialny za doradztwo strategiczne dla globalnych firm e-commerce planujących inwestycje przemysłowo-magazynowe na terenie CEE, doradztwo w zakresie logistycznym oraz w rozwoju e-commerce oraz zarządzanie transformacją firm rozważających obecność w regionie CEE w tym Polski. Będzie także odpowiadał za realizację biznesplanu poprzez zarządzanie i rozwój klientów z sektora e-commerce.

Kategorie