EN

Natalia Wiśniewska

Neinver

Polska
Natalia Wiśniewska

Natalia Wiśniewska objęła stanowisko marketing aanager firmy Neinver w Polsce. Wspólnie z zespołem zarządzać będzie marketingiem centrów outletowych Factory. Nowa marketing manager posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży handlowej, pracując zarówno dla sieci handlowych, jak i zarządców obiektów. W swojej pracy odpowiadała za komunikację marketingową i sprzedaż w sklepach popularnych marek, jak i deweloperów, nowe otwarcia i debiuty rynkowe. Od niespełna trzech lat pełniła funkcję koordynatora marketingu i specjalisty Public Relations w Factory Poznań. Wcześniej, z ramienia inwestora, pracowała też w branży logistycznej.

Zarządzać będzie sześcioosobowym zespołem koordynatorów marketingu w czterech miastach i współpracować z agencjami zewnętrznymi. Do jej zadań należeć będzie przygotowanie i realizacja sezonowych kampanii reklamowych, budowanie i wdrażanie strategicznych oraz krótkoterminowych planów promocji dla sieci outletów Factory, poszczególnych obiektów i wydarzeń, a także bieżąca komunikacja marki i produktów.

Natalia Wiśniewska jest z wykształcenia dziennikarką, absolwentką Collegium Da Vinci. Ukończyła również studia z zakresu Strategii Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Kategorie