EN

Lisa Zettlin

CitySpace

Polska
Lisa Zettlin

CitySpace, operator biur elastycznych, ma nowego dyrektora zarządzającego. Lisa Zettlin, która objęła funkcję dyrektora zarządzającego, jest związana z CitySpace od 3 lat. Wcześniej pracowała na stanowisku head of Business Development. W tej roli była odpowiedzialna za ekspansję, zarządzanie projektami i strategię marketingową. W poprzedniej roli do zakresu obowiązków Lisy Zettlin należało również prowadzenie transformacji i projektów strategicznych, takich jak rebranding, rozwój produktów i repozycjonowanie na rynku w odniesieniu do wzornictwa i marketingu.

Lisa Zettlin posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowym zespołem marketingowym, sprzedażowym i produktowym. Zanim dołączyła do CitySpace, pracowała na różnych stanowiskach kierowniczych w międzynarodowej firmie przemysłowej Atlas Copco, gdzie pełniła międzynarodowe funkcje w Rosji i Europie Wschodniej. Jej ostatnie stanowisko obejmowało pracę w centrali w Szwecji jako business development manager w dziale General Industry.

Jest absolwentką KTH Royal Institute of Technology w Sztokholmie na kierunku inżynierii materiałowej. Ukończyła studia MBA w Stockholm School of Economics.

Lisa Zettlin przejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego od Jarosława Batora, który, pozostając w ramach Echo Investment, skoncentruje się teraz na rozwoju Resi4Rent.

Kategorie