EN

Rafał Zakrzewski

CMS

Polska
Rafał Zakrzewski

Do polskiego zespołu CMS dołączył Rafał Zakrzewski, partner specjalizujący się w międzynarodowych transakcjach dokonywanych pod prawem angielskim. Posiada prawie 25-letnie doświadczenie w doradztwie przy finansowaniu transakcji i projektów inwestycyjnych zarówno po stronie instytucji finansowych, jak i inwestorów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetycznego, paliwowego, przemysłowego oraz nieruchomościowego.

Specjalizacja Rafała obejmuje doradztwo pod prawem angielskim w zakresie finansowania dłużnego, project finance, finansowania transakcji nabycia spółek oraz nieruchomości. Doradzał zarówno finansującym, jak i pożyczkobiorcom w międzynarodowych transakcjach prowadzonych pod prawem angielskim w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w krajach bałtyckich, w Azji oraz w Afryce Północnej. Jest też ekspertem w zakresie dokumentacji finansowania LMA oraz angielskiego prawa umów handlowych.

Wychował się i studiował w Australii, otrzymał tytuł naukowy doktora Uniwersytetu Oksfordzkiego. Posiada uprawnienia do wykonywania zawodu prawniczego w Wielkiej Brytanii oraz Australii (solicitor), a także prawnika zagranicznego na polskim rynku. Przed dołączeniem do CMS związany był Baker McKenzie oraz Clifford Chance.

Kategorie