EN

Joanna Sinkiewicz

CBRE

Europa Środkowo-Wschodnia
Joanna Sinkiewicz

Joanna Sinkiewicz obejmie stanowisko head of Industrial & Logistisc CEE. W nowej roli będzie odpowiadać za koordynację działań i inicjatyw z sektora przemysłowo-logistycznego w ośmiu krajach regionu CEE, budowanie relacji biznesowych z klientami firmy i poszukiwanie najemców zainteresowanych rozwojem biznesu w regionie CEE. Joanna skoncentruje się przede wszystkim na wzmocnieniu regionalnych struktur firmy i maksymalizacji korzyści dla klientów firmy płynących z obecności na wszystkich kluczowych rynkach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Joanna posiada doświadczenie we współpracy z najemcami z różnych branż, logistycznej, dystrybucyjnej, farmaceutycznej, produkcyjnej, w tym m.in. Allegro, Coca-Cola, Damco, Euro-Net, FM Logistic, Inpost, Junghenrich, Medivet, Panalpina, Phoenix Pharma, Sonoco, TRW, Unisourse czy UPS.

Przed dołączeniem do CBRE, pełniła funkcję partnera i dyrektora działu powierzchni magazynowych w regionie CEE w firmie Cushman & Wakefield oraz dyrektora Agencji Przemysłowej i Logistycznej w Polsce. Joanna jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing, ze specjalizacją z zakresu gospodarki nieruchomościami. Posiada tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM) oraz należy do stowarzyszenia doradców na rynku nieruchomości SIOR (Society of Industrial Office Realtors).

Kategorie