EN

Craig Maguire

BNP Paribas Real Estate

Europa
Craig Maguire

BNP Paribas Real Estate wzmacnia swój pan-europejski zespół logistyczny, powołując Craiga Maguire na stanowisko szefa działu nieruchomości logistycznych i przemysłowych. Craig będzie działać z siedziby w Londynie, podlegając Larry'emu Youngowi, szefowi międzynarodowej grupy inwestycyjnej BNP Paribas Real Estate (IIG).

We współpracy z lokalnymi zespołami BNP Paribas Real Estate, Craig będzie odpowiedzialny za koordynację projektów logistycznych w Europie (inwestycje, wynajem/sprzedaż). Pan-europejski zespół Cariga będzie kontynuował współpracę z inwestorami w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Północnej, będzie także wspierać klientów w ich planach dotyczących ekspansji na rynku europejskim.

Craig Maguire posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie wszystkich klas aktywów nieruchomościowych i ich cyklu życia, w Wielkiej Brytanii i Europie. W obszarze logistyki na rynkach kapitałowych doradzał wielu inwestorom instytucjonalnym i właścicielom nieruchomości logistycznych w ramach ich europejskich portfoliów, zamykając transakcje kapitałowe o wartości ponad 2 mld euro. Zajmował wysokie stanowiska kierownicze i doradcze w zakresie nabywania, rozwoju, zarządzania i wynajmu nieruchomości. Swoją karierę rozpoczął w 1994 roku w CBRE UK, po czym w 1996 roku dołączył do DTZ UK, a w 2001 roku do DTZ w Polsce. W 2007 roku został mianowany dyrektorem zarządzającym w P3 Parks na Polskę i Rumunię, a następnie w 2013 roku objął stanowisko senior director Capital Markets w DTZ Polska. W 2016 roku Craig założył firmę Rockard Advisory w Glasgow, która specjalizowała się zarówno w brytyjskim, jak i europejskim rynku logistycznym. Dołączył do BNP Paribas Real Estate UK, najpierw jako konsultant, a następnie szef pan-europejskiego działu logistyki dla BNP Paribas Real Estate.

Kategorie