EN

Damian Kołata

Cushman & Wakefield

Europa Środkowo-Wschodnia
Damian Kołata

Damian Kołata ponownie dołącza do Cushman & Wakefield, tym razem w roli lidera stale rozwijającego się zespołu zajmującego się doradztwem na rynku powierzchni przemysłowych i logistycznych w Polsce oraz jako dyrektor e-commerce na Europę Środkowo-Wschodnią.

Damian Kołata wcześniej zajmował w Cushman & Wakefield stanowisko associate. Z końcem maja 2020 roku dołączył do Fiege, gdzie pełnił funkcję dyrektora operacyjnego e-commerce na Polskę i Europę Wschodnią.

Damian Kołata jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał od zarządzania zakupami i zapasami, później koordynował dodatkowo transgraniczny przepływ towarów. Następnie odpowiedzialny był za optymalizację procesów magazynowych i korelację poszczególnych operacji logistycznych na rynku wschodnioeuropejskim. Jest również wykładowcą na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu optymalizacji procesów magazynowych i zarządzania zwrotami w sektorze e-commerce.

Kategorie