EN

Ondřej Fukal

Cushman & Wakefield

Europa Środkowo-Wschodnia
Ondřej Fukal

Ondřej Fukal został wraz z Zuzanną Paciorkiewicz współdyrektorem działu Asset Services Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Kieruje zespołem ponad 100 specjalistów zajmujących się wszystkimi aspektami zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, w tym obsługą umów najmu, raportowaniem i księgowością. Jego zespół zapewnia usługi we wszystkich sektorach – zarządzania centrami handlowymi oraz obiektami biurowymi i logistycznymi.

Ondřej Fikal ma 27-letnie doświadczenie w wielu obszarach zarządzania nieruchomościami i obiektami; dołączył do firmy Healey & Baker (poprzedniczki Cushman & Wakefield) w 1994 roku, a następnie pracował zarówno w firmach świadczących usługi zarządzania technicznego, jak i w sektorze agencyjnym. Do Cushman & Wakefield trafił ponownie w 2006 roku. Utrzymuje kontakty z lokalnymi inwestorami prywatnymi oraz międzynarodowymi klientami instytucjonalnymi.

Ondřej Fukal jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców RICS, członkiem ICSC, wykładowcą na kierunku MBA Real Estate w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Pradze (VŠE) oraz wykładowcą w Instytucie Zarządzania Obiektami.

Kategorie