EN

Piotr Goździewicz

Cromwell

Europa Środkowo-Wschodnia
Piotr Goździewicz

Cromwell Property Group powołała Piotra Goździewicza na stanowisko senior investment manager na region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Piotr Goździewicz będzie odpowiedzialny za realizację różnorodnych strategii inwestycyjnych firmy Cromwell i jej partnerów kapitałowych w regionie z naciskiem na Polskę, Czechy i Słowację.

Piotr Goździewicz ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze usługh finansowych i nieruchomościach. Przed dołączeniem do firmy Cromwell spędził osiem lat w BNP Paribas Real Estate w Polsce, gdzie był dyrektorem w pionie rynków kapitałowych i działał we wszystkich klasach aktywów nieruchomościowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród dotychczas zajmowanych stanowisk można wymienić nominacje na poziom dyrektora w ING oraz w Citigroup (część londyńskiego zespołu CEMEA), gdzie specjalizował się w strukturyzowaniu transakcji finansowych dla polskiego sektora transportu i nieruchomości.

Piotr Goździewicz uzyskał tytuł doktora ekonomii, specjalizacja fuzje i przejęcia oraz tytuł magistra finansów i bankowości, oba w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kategorie