EN

Krzysztof Grzesik

TEGOVA

Europa
Krzysztof Grzesik

Krzysztof Grzesik REV FRICS, dyrektor zarządzający Polish Properties, został wybrany na przewodniczącego TEGOVA (Europejska Grupa Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych) na kolejną 3-letnią kadencję.

TEGOVA zrzesza 70 krajowych stowarzyszeń rzeczoznawców z 38 krajów, reprezentujących 70 tys/ wykwalifikowanych rzeczoznawców. Krzysztof reprezentuje Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w TEGOVA.

Krzysztof jest urodzonym w Wielkiej Brytanii dyplomowanym rzeczoznawcą majątkowym FRICS (Fellow of the Royal Institution of Chartered Surveyors), polskim uprawnionym rzeczoznawcą majątkowym (numer uprawnień 9) i uznanym europejskim rzeczoznawcą majątkowym REV (Recognised European Valuer). Krzysztof ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Anglii oraz w Europie.

W roku 1991 założył oddział agencji nieruchomości z ramienia Price Waterhouse Poland i nadzorował konsulting w zakresie nieruchomości w Czechach, na Węgrzech oraz w Rosji. W 1997 roku dołączył do Healey & Baker (Cushman & Wakefield) jako partner, a w 2000 został partnerem zarządzającym King Sturge Poland. W 2004 roku Krzysztof założył firmę Polish Properties specjalizującą się w wycenie nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Kategorie