EN

Ede Gulyás

GTC

Węgry
Ede Gulyás

Ede Gulyás awansował na stanowisko country managera GTC na Węgrzech. Po rezygnacji Roberta Snowa, dotychczasowego członka zarządu i country managera oddziału węgierskiego, Ede Gulyás przejmie kompleksową odpowiedzialność za rozwój GTC na lokalnym rynku.

Ede Gulyás ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Przez dekadę pracował na stanowiskach kierowniczych w firmach deweloperskich i inwestycyjnych, posiadających budynki biurowe i handlowe klasy A. Przed dołączeniem do GTC, jako dyrektor zarządzający, kierował CA Immo Hungary, gdzie nadzorował fuzję firmy z Europolis. Wcześniej nadzorował portfel nieruchomości komercyjnych o łącznej wartości ponad 500 milionów euro. W trakcie swojej kariery zdobył wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania nowoczesnymi nieruchomościami, z uwzględnieniem zarządzania aktywami, transakcjami oraz rozbudowanym portfolio budynków komercyjnych.

Ede Gulyás ma tytuły magistra w zakresie biznesu i ekonomii menedżerskiej oraz Business English, zdobyte na Uniwersytecie Technologii i Ekonomii w Budapeszcie oraz Uniwersytecie w Debreczynie.

Kategorie