EN

Lukáš Radouš

CBRE

Europa Środkowo-Wschodnia
Lukáš Radouš

Lukáš Radouš ​​awansował w CBRE na stanowisko lidera biznesowego odpowiedzialnego za rozwój działu Project Management Services w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jednocześnie pozostaje szefem działu Project Management & Building Consultancy w czeskim oddziale CBRE.

Lukáš Radouš będzie ściśle współpracował z zespołami w Austrii, na Węgrzech, w Rumunii, Polsce, Słowacji i krajach Europy Południowo-Wschodniej, aby zmaksymalizować przychody w całym cyklu życia nieruchomości. Będzie również odpowiedzialny za poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i wzmacnianie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Lukáš Radouš ​​jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice w Brnie oraz ekonomii i zarządzania budową na Wydziale Środowiska Budowlanego w Dublin Institute of Technology w Irlandii. Rozpoczął karierę w Irlandzkiej Narodowej Agencji Budowlanej, gdzie odpowiadał za zarządzanie finansami projektów budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Dołączył do CBRE w 2013 roku i od trzech lat kieruje zespołem Project Management & Building Consultancy.

Kategorie