EN

Artur Pakuła

JLL

CEE
Artur Pakuła

Artur Pakuła awansował na stanowisko dyrektora Działu Zarządzania Projektami i Doradztwa Technicznego (P&DS) w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo zajmie się wykorzystywaniem możliwości, jakie daje synergia i integracja usług nadzorując ten obszar w regionie CEE.

Na poziomie CEE Artur będzie odpowiedzialny za kierowanie zespołem ponad 50 ekspertów, posiadających know-how w zakresie architektury, projektowania, inżynierii i zarządzania projektami, oraz będzie nadzorował działania i dalszy rozwój usług w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Priorytetem jest koncentracja na innowacjach technologicznych oraz usługach z obszaru ESG.

Ma ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Realizował projekty na rzecz deweloperów komercyjnych, globalnych instytucji finansowych i technologicznych, funduszy inwestycyjnych, najemców korporacyjnych oraz inwestorów indywidualnych. Ma również doświadczenie w procesach rewitalizacyjnych i współpracy z konserwatorami zabytków.

Kategorie